Joonistusvõistlus 2016:
Ajarada

Võitjad!
Võistlustööd
Statistika
Tingimused

EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
konkurss@eenet.ee
www.eenet.ee

EENeti 2016. aasta arvutijoonistuste võistlus

Võitjad on selgunud! Palju õnne!

2016. aasta võistlusel osales 4695 autorit 5396 arvutijoonistusega, autoreid oli 199 koolist, juhendajaid 221.

Auhinnad saadab EENet koolidesse; koolita autoritega võtame ühendust.

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | Parimad juhendajad

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Diana Filipia (9 a), Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja Svetlana Jefimova
Rabarahvas
Teine koht
Julia Land (10 a), Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium, juhendaja Hanna Osypenko
Vöökirja saladus
Kolmas koht
Arina Poluektova (9 a), Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja Svetlana Jefimova
Avastati vana laev
Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhind parima tihasepildi eest:
Varvara Fedossova (10 a), Jõhvi Vene Põhikool
Tii-tii-digitihane
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Margit Kunnus (13 a), Tallinna Kristiine Gümnaasium
Elu ilma elektrita
Teine koht
Alissa Milovidova (12 a), Narva Keeltelütseum, juhendaja Valeria Nazarova
Avastati vana laev
Kolmas koht
Karolina Kuusk (13 a), Saku Gümnaasium
Must lagi oli meie toal
Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhind parima tihasepildi eest:
Mirjam Mäekivi (13 a), Kadrina Keskkool
Tii-tii-digitihane
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 aastaste seas)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Eneli Tordik (18 a), Tallinna Saksa Gümnaasium
Rabarahvas
Teine koht
Darina Nossova (17 a), Narva Keeltelütseum, juhendaja Valeria Nazarova
Vöökirja saladus
Kolmas koht
Patrick Liik (16 a), Nõo Reaalgümnaasium
Must lagi oli meie toal
Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhind parima tihasepildi eest:
Evgeny Stalmakov (17 a), Narva Keeltelütseum, juhendaja Valeria Nazarova
Tii-tii-digitihane
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 aastaste seas)

Üle 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Joosep Sepp (19 a), Tartu Kunstikool
Elu ilma elektrita
Teine koht
Arno Saar (26 a)
Tii-tii-digitihane
Kolmas koht
Artur Treffner (21 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Rabarahvas
Eesti Ornitoloogiaühingu eriauhind parima tihasepildi eest:
Mari-Liis Kirsimägi (20 a)
Tii-tii-digitihane
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastaste seas)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Svetlana Jefimova Narva Pähklimäe Gümnaasiumist, kelle juhendatud piltidest jõudis lõppvõistlusele 27. Järgnesid Valeria Nazarova Narva Keeltelütseumist 21 ja Aljona Leokina Haabersti Vene Gümnaasiumist 15 lõppvõistlusele jõudnud pildi juhendajana.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 466 pilti, millest 338 puhul oli märgitud ka juhendaja.

Kõige rohkem oli võistlusele laekunud pilte juhendanud Olga Kravtšenko (Tartu Aleksander Puškini Kool, 274 juhendatud tööd), järgnesid Piret Särg (Kadrina Keskkool, 162 juhendatud tööd) ja Valeria Nazarova (Narva Keeltelütseum, 135 juhendatud tööd).

Täname ja õnnitleme!

ERM logo        EOY logo linnuaasta logo  EENeti logo