EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Võidutööd 2002

Noorem vanuserühm
Keskmine vanuserühm
Vanem vanuserühm

NOOREM VANUSERÜHM: 6-10 aastased
pildi_id
Esimene auhind Mati Mägi (10 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Internetimuinasjutt - Peatus: siin on AIP 880
Teine auhind Kersti Juuse (7 a), Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, juhendaja Olga Sumailova: Internetimuinasjutt 705
Kolmas auhind; KPNQwest Eesti kolmas eriauhind Ats Kadastik (10 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist - Liiklus internetis 962
ERIAUHINNAD:

Eesti Telefoni eriauhind nooremas vanuserühmas Kristjan Eimre (9 a), Tartu Kivilinna Gümnaasium: Internetimuinasjutt - Internetilaev 100
Unineti eriauhind nooremas vanuserühmas Oskar Lill (10 a), Hiiu Põhikool, juhendaja Inge Pullat 1406
KPNQwest Eesti esimene eriauhind nooremas vanuserühmas Gerda Rohi (9 a), Noarootsi Kool, juhendaja Heli Uus: Kas sõber või arvuti 427
KPNQwest Eesti teine eriauhind nooremas vanuserühmas Stella Neidre (10 a), Saaremaa Ühisgümnaasium: Internetimuinasjutt 710
KPNQwest Eesti teine eriauhind nooremas vanuserühmas Stella Neidre (10 a), Saaremaa Ühisgümnaasium 665
ASO eriauhind nooremas vanuserühmas Mariliis Vest (9 a), Roosna-Alliku Põhikool, juhendaja Angela Kilk: Segi läinud värvilised munad 535
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind nooremas vanuserühmas Anna Mari Liivrand (9 a), Keila Algkool: Internetimuinasjutt 1202
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Carl-Christer Toomemäe (8 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendajad Ave Kalmeti, Anu Kurm: Internetimuinasjutt 73
PC Experti ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind nooremas vanuserühmas Eda Saadjärv (8 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist 372
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind nooremas vanuserühmas Fred Selezov (10 a), Rakvere Reaalgümnaasium, juhendaja Reeli Rump: Internetimuinasjutt 1009
PC Experti ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind nooremas vanuserühmas Gerda Rohi (9 a), Noarootsi Kool, juhendaja Heli Uus: Kas sõber või arvuti 187
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Jaanika Rüdein (10 a), Noarootsi Kool, juhendaja Heli Uus: Internetimuinasjutt 188
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind nooremas vanuserühmas Jaanika Saadjärv (10 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist - Internetikuud 954
Aura Veekeskuse ja Apollo Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Joonas Jeremejev (9 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Mis ma leidsin Internetist 127
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind nooremas vanuserühmas Karl Leibur (6 a), Pärnu Koidula Gümnaasium, juhendaja Tiiu Leibur: Kas sõber või arvuti 936
Kirjastuse Elmatar eriauhind nooremas vanuserühmas Karoliine Teelahk (8 a), Toila Gümnaasium, juhendaja Merike Lepsalu: Mis ma leidsin Internetist - Kanavaras 110
Tartu Ülikooli Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Kris Lauba (9 a), Merivälja Põhikool, juhendaja Urmas Sinisalu: Kas sõber või arvuti 347
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind nooremas vanuserühmas Kristiina Kallasmaa ja Helena Tõnisson (8 a), Pärnu-Jaagupi Keskkool, juhendaja Tarvi Tasane: Internetimuinasjutt 612
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind nooremas vanuserühmas Kristin Raudberg (7 a), Tallinna Männi Lasteaed, juhendaja Kelly Adams: 664
Aura Veekeskuse ja Apollo Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Ksenija Koljada (7 a), Mustamäe Humanitaargümnaasium, juhendaja Jevgenia Sarap: Kas sõber või arvuti - Sõber 121
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind nooremas vanuserühmas Liis Turnau (9 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Internetimuinasjutt 688
Teater Vanemuise eriauhind nooremas vanuserühmas Margot Vunk (9 a), Anna Haava nimeline Pala Põhikool, juhendaja Enn Parv: Kas sõber või arvuti 352
Kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Maria Troska (9 a), Rakvere Reaalgümnaasium, juhendaja Reeli Rump: Internetimuinasjutt 977
Overalli eriauhind nooremas vanuserühmas Marilyn Võsu (8 a), Keila Algkool: Internetimuinasjutt - Pulmapidu 651
Apollo Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Markus Raudkivi (9 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Internetimuinasjutt 288
Aura Veekeskuse ja Apollo Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Martin Pardane (10 a), Merivälja Põhikool, juhendaja Urmas Sinisalu: Mis ma leidsin Internetist 163
Antoniuse Gildi eriauhind nooremas vanuserühmas Minna-Mari Lett (7 a), Tartu Raatuse Gümnaasium, juhendaja Urmas Lett: Kas sõber või arvuti - Lind 1715
Teater Vanemuise eriauhind nooremas vanuserühmas Olja Küünal (10 a), Tartu Veeriku Kool, juhendaja Priit Pensa: Internetimuinasjutt 815
Kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Rauno Lipp (10 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Internetimuinasjutt 255
Kirri-Mirri Poekese eriauhind nooremas vanuserühmas Reimo Berg (8 a), Mammaste Lasteaed-Algkool, juhendaja Maiko Mõtsar: Kas sõber või arvuti 1297
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Roosin Triin Kolossova Anna (7 a), Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, juhendaja Olga Sumailova: Internetimuinasjutt 703
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Siret Somarokov Kerli Praks (10 a), Kiili Kool, juhendaja Esta Kullamaa 728
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind nooremas vanuserühmas Sirli Saar (10 a), Rapla Ühisgümnaasium, juhendaja Anne Tullus 1146
Teater Vanemuise eriauhind nooremas vanuserühmas Sten Soodla (6 a), Leevi Põhikool, juhendaja Hermo Soodla 844
Apollo Raamatupoe eriauhind nooremas vanuserühmas Yvette Sööt (9 a), Merivälja Põhikool, juhendaja Urmas Sinisalu: Kas sõber või arvuti 176



KESKMINE VANUSERÜHM: 11-14 aastased

Esimene auhind Õpilaste ühislooming - Konguta Algkooli arvutiring (12 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist 472
Teine auhind Toomas Väärt (14 a), Tallinna Ühisgümnaasium: Internetimuinasjutt 842
Kolmas auhind Silja Erg (14 a), Elva Gümnaasium 143
ERIAUHINNAD:

KPNQwest Eesti esimene eriauhind keskmises vanuserühmas Ats Loot (12 a), Tartu Veeriku Kool, juhendaja Priit Pensa: Internet ja õpetaja 593
KPNQwest Eesti esimene eriauhind keskmises vanuserühmas Ats Loot (12 a), Tartu Veeriku Kool, juhendaja Priit Pensa: Internet ja õpetaja 594
KPNQwest Eesti esimene eriauhind keskmises vanuserühmas Ats Loot (12 a), Tartu Veeriku Kool, juhendaja Priit Pensa: Internet ja õpetaja 595
KPNQwest Eesti teine eriauhind keskmises vanuserühmas Hella-Liisa Aavik (13 a), Kuressaare Gümnaasium: Internetimuinasjutt 1732
Unineti eriauhind keskmises vanuserühmas Katrina Mäeorg (14 a), Puhja Gümnaasium, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist - Internet teeb ajalugu 1680
ASO eriauhind keskmises vanuserühmas; KPNQwest Eesti kolmas eriauhind keskmises vanuserühmas Rasmus Reimann (14 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 353
Eesti Telefoni eriauhind keskmises vanuserühmas Rene Pais (14 a), Pärn&u Uuml;lejõe Gümnaasium: Mis ma leidsin Internetist 92
Kirjastuse Elmatar eriauhind keskmises vanuserühmas Age Einmann (11 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Kas sõber või arvuti 267
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind keskmises vanuserühmas Ahmat Tomingas (11 a), Haapsalu Gümnaasium, juhendaja Jaanika Hamburg: Internetimuinasjutt 264
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind keskmises vanuserühmas Aivi Toompalu (11 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Internetimuinasjutt - @-kass ja e-hiir 884
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Alar Mõniste (13 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Kas sõber või arvuti 829
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind keskmises vanuserühmas Annika Pärn (14 a), Konguta Algkool, juhendaja Eve Mäeorg: Mis ma leidsin Internetist - Aina kiiremini! 367
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Elis Teterin (11 a), Kadrina Keskkool, juhendaja Mari Onton: Kas sõber või arvuti - Punamütsike 905
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Ester Kuntu (11 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendaja Ave Kalmeti: Internetimuinasjutt - Neti-Liisi 314
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind keskmises vanuserühmas Eve Voogla (14 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop 85
Teater Vanemuise eriauhind keskmises vanuserühmas Indrek Tarto (14 a), Pala Põhikool, juhendaja Enn Parv: Internet ja õpetaja 1228
Kirjastuse Elmatar eriauhind keskmises vanuserühmas Ingrid Klein (14 a), Tartu Karlova Gümnaasium, juhendaja Ako Rääbis: Internet ja õpetaja 713
Kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Joosep Narusk (11 a), Vastseliina Gümnaasium 999
Kirri-Mirri Poekese eriauhind keskmises vanuserühmas Kaider Viljak (13 a), Kanepi Gümnaasium, juhendaja Ele Kõiv 1290
PC Experti ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind keskmises vanuserühmas Kaidi Suu (13 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 116
Teater Vanemuise eriauhind keskmises vanuserühmas Karoliine Korol (12 a), Puhja Gümnaasium, juhendaja Külli Korol: Internetimuinasjutt 108
PC Experti ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind keskmises vanuserühmas Maarja Lall (13 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Internetimuinasjutt 836
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Magnus Heinmets (14 a), Ram Kool: Internet ja õpetaja 224
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind keskmises vanuserühmas Maila Kask (11 a), Anna Haava nim. Pala Põhikool, juhendaja Enn Parv: Internetimuinasjutt 349
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Mariin Kaljula (11 a), Kehtna Põhikool 1571
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Mark Allikmäe (13 a), Merivälja Põhikool, juhendaja Urmas Sinisalu: Internetimuinasjutt 361
Tele City ja AHHAA eriauhind keskmises vanuserühmas Martin Palm (14 a), Valjala Põhikool, juhendaja Marko Palm: Internetimuinasjutt 475
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Martin Silm (11 a), Vändra Gümnaasium, juhendaja Sirje Paberits: Internetimuinasjutt 1111
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Nikita Uvarovski (12 a), Tallinna Mahtra Gümnaasium: Internetimuinasjutt 1721
Tartu Ülikooli Raamatupoe eriauhind keskmises vanuserühmas Raido Seene (13 a), Tallinna Tehnikagümnaasium, juhendaja Isa: Internetimuinasjutt 141
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Rain Kangro (12 a), Aakre Algkool, juhendaja Ilme Hõbemägi: Internet ja õpetaja 935
Kirjastuse Koolibri eriauhind keskmises vanuserühmas Rauno Pilvik (12 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendaja Ave Kalmeti: 1232
FK Keskuse ja Elmatari eriauhind keskmises vanuserühmas Semjon Kurõsev (14 a), Püünsi Põhikool, juhendaja Leho Rohtla: Mis ma leidsin Internetist 463
Teater Vanemuise ja AHHAA eriauhind keskmises vanuserühmas Silja Erg (14 a), Elva Gümnaasium: Kõrbeb 140
Antoniuse Gildi eriauhind keskmises vanuserühmas Triin Loosaar (11 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendaja Venno Loosaar: 207
Apollo Raamatupoe eriauhind keskmises vanuserühmas Triin Loosaar (11 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendaja Venno Loosaar: Kas sõber või arvuti 206



VANEM VANUSERÜHM: 15-19 aastased

Esimene auhind Kerstin Siim (18 a), Õismäe Humanitaargümnaasium, juhendaja Marko Post: Mis ma leidsin Internetist 468
Teine auhind Mikk Andresen (18 a), Kose Keskkool: Mis ma leidsin Internetist - Mis ikka internetist tuleb 1011100110000111... 799
Kolmas auhind Nele Veedla (17 a), Tallinna Kunstigümnaasium, juhendaja Anu Kurm: Internet ja õpetaja 212
PUBLIKUPREEMIA ja Arvutimaailma eriauhind vanemas vanuserühmas Rainer Peterson (18 a), Tallinna 32. Keskkool: Kas sõber või arvuti 205
ERIAUHINNAD:

Unineti eriauhind vanemas vanuserühmas Sander Kallaste (15 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 328
ASO eriauhind vanemas vanuserühmas Sven-Erik Veimer (19 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 20
Eesti Telefoni eriauhind vanemas vanuserühmas Jarmo Siim (17 a), Pärnu Koidula Gümnaasium: Mis ma leidsin Internetist 137
KPNQwest Eesti esimene eriauhind vanemas vanuserühmas Paavo Kuldkepp (16 a), Tartu Kunstigümnaasium 480
KPNQwest Eesti teine eriauhind vanemas vanuserühmas Ilja Domashkin (16 a), Tammiku Gümnaasium, juhendaja Natalja Shmutov: Kas sõber või arvuti 334
KPNQwest Eesti kolmas eriauhind vanemas vanuserühmas Mikk Andresen (18 a), Kose Keskkool: Interneti unenägu 1587
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind vanemas vanuserühmas Anton Toomere (18 a), Ahtme Gümnaasium, juhendaja Olga Anisimova: 1578
Kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Anton Toomere (18 a), Ahtme Gümnaasium, juhendaja Olga Anisimova: Kas sõber või arvuti 858
Kirri-Mirri Poekese huumoripreemia Egne Jaamaste (15 a), Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Fredi Dorbek: Internetimuinasjutt 99
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Eva Leini (15 a), Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Krista Kõlli: Internetimuinasjutt 445
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind vanemas vanuserühmas Nimi autori soovil eemaldatud(15 a), Internetimuinasjutt 672
Tartu Ülikooli Raamatupoe eriauhind vanemas vanuserühmas Indrek Pukki (19 a), Tallinna Tehnikakõrgkool: Mis ma leidsin Internetist 3
Teater Vanemuise eriauhind vanemas vanuserühmas Jaanika Sokman (17 a), Jõhvi Gümnaasium, juhendaja Marko Kaldur: Mis ma leidsin Internetist 1285
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Jarmo Siim (17 a), Pärnu Koidula Gümnaasium: Internetimuinasjutt 136
Arvutimaailma eriauhind vanemas vanuserühmas Joel Edenberg (16 a), Tsirguliina Keskkool, juhendaja Taimi Asu: Internetimuinasjutt 14
Teater Vanemuise eriauhind vanemas vanuserühmas Joel Edenberg (16 a), Tsirguliina Keskkool, juhendaja Taimi Asu: Mis ma leidsin Internetist 13
Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind vanemas vanuserühmas Kaarel Lumi (15 a), Rapla Ühisgümnaasium, juhendaja Katri Lumi: Internetimuinasjutt 857
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind vanemas vanuserühmas Kärt Kõiv (16 a), Võru Kesklinna Gümnaasium, juhendaja Piret Viil: Mis ma leidsin Internetist 308
Apollo Raamatupoe vanemas vanuserühmas Kerstin Siim (18 a), Õismäe Humanitaargümnaasium, juhendaja Marko Post: Internetimuinasjutt 466
Teater Vanemuise eriauhind vanemas vanuserühmas Kristian Nõmme (18 a), Tartu Kommertsgümnaasium: Mis ma leidsin Internetist 144
Kirri-Mirri Poekese eriauhind vanemas vanuserühmas Maiko Mõtsar (18 a), Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Maiko Mõtsar: Kas sõber või arvuti 1434
AHHAA ja kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Meiko Saar (15 a), Valjala Põhikool: Kas sõber või arvuti 139
Kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Mikk Andresen (18 a), Kose Keskkool: Kas sõber või arvuti 863
Antoniuse Gildi eriauhind vanemas vanuserühmas Olga Timanovskaja (16 a), Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 1706
Tartu Ülikooli ja kirjastuse Elmatar eriauhind vanemas vanuserühmas Priit Aron (18 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Kas sõber või arvuti 19
Kirjastuse Elmatar eriauhind vanemas vanuserühmas Priit Evert (15 a), Oru Kool, juhendaja Indrek Urbas: Mis ma leidsin Internetist 93
Kirjastuse Elmatar eriauhind vanemas vanuserühmas Risto Rõõmus (16 a), Kadrioru Saksa Gümnaasium: Mis ma leidsin Internetist 681
Ordi ja kirjastuse Koolibri eriauhind vanemas vanuserühmas Sander Kallaste (15 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 332
Arvutimaailma eriauhind vanemas vanuserühmas Sander Kallaste (15 a), Kärdla Keskkool, juhendaja Tõnu Soop: Mis ma leidsin Internetist 635
Kirjastuse Elmatar eriauhind vanemas vanuserühmas Sergei Semikashev (15 a), Tammiku Gümnaasium, juhendaja Shmutov Natalia: 471
PC Experti ja Eesti Entsüklopeediakirjastuse eriauhind vanemas vanuserühmas Veronika Matvejevskaja (16 a), Narva Vanalinna Riigikool, juhendaja Eljanna Romanova: 1677