EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Võidutööd 2003

Noorem vanuserühm
Esimene auhind Viktoria Vdovenkova (10a), Tallinna Valdeku Gümnaasium
Teine auhind Sergei Vertepov (10a), Värska Gümnaasium
Kolmas auhind Rene Pihlak (9a), Tallinna Katleri Põhikool, juhendaja Gea Pulst: Narri meest mitte mehe arvutit
Äramärkimist leidsid

Taavi Tiidt (10a), Puka Keskkool, juhendaja Eve Mäeorg: Virtuaalmaailma võlu ja viletsus - Internetiputukad

Malle Soosaar (5a), Viljandi Männimäe lasteaed, juhendaja Tiina Soosaar: Mul ei ole erilisi andeid. Olen vaid pööraselt uudishimulik - ÕUES
Keskmine vanuserühm
Esimene auhind Gerti Saaler (13a), Tabasalu Ühisgümnaasium: Usk, lootus, Internet - Sinine Lootus
Teine auhind Puka Keskkool 5.klassi ühislooming, juhendaja Eve Mäeorg: Mul ei ole erilisi andeid. Olen vaid pööraselt uudishimulik - Meie klassi Einsteinid
Kolmas auhind Riido Õun (14a), Kuressaare Vanalinna Kool, juhendaja Eha Kask: Narri meest, mitte mehe arvutit
Äramärkimist leidsid

Villem Vajakas (13a), Tallinna Reaalkool

Mari Rand (12a), Keila Algkool

Olivia Jürjendal (13a), Võru Kesklinna Gümnaasium, juhendaja Evi Tarro
Vanem vanuserühm
Esimene auhind Raido Karro (17a), Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Krista Kõlli: Traadid, torud ja võrgutaja
Teine auhind Joonas Väärtnõu (17a), Kärdla Ühisgümnaasium: Usk, lootus, Internet
Kolmas auhind Mihkel Must (16a), Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Jaanus Rõõmus: Traadid, torud ja võrgutaja - suur võrk.. väike hiinlane
Äramärkimist leidsid

Jevgenia Toper (18a), Kohtla-Järve Vene Gümnaasium, juhendaja Svetlana George

Priit Kallas (15a), Võru Kreutzwaldi Gümnaasium, juhendaja Krista Kõlli
Täiskasvanud
Esimene auhind Maili Parksepp (23a): Traadid, torud ja võrgutaja - Küberruum-kirglikud inimsuhted või üksildus
Teine auhind Kuldar Thalfeldt (27a): Traadid, torud ja võrgutaja - Tehiselu on minu eluks hädavajalik
Kolmas auhind Krista Kõlli (25a), Võru Kreutzwaldi Gümnaasium: Olen vaid pööraselt uudishimulik
Äramärkimist leidsid

Andrus Eerik (20a)

Merike Tamm (20a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Parim juhendaja

Parimaks juhendajaks valiti Eve Mäeorg Puka Keskkoolist

Canon Overall logo