EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Võidutööd 2004

kuni 10 a. | 11-14 a. | 15-19 a. | üle 19 a. | parim juhendaja

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene auhind
Kirsika Rahuelu (10 a), Tartu Kunstigümnaasium
"Medalisära ei kustu"
Teine auhind
Angela Aavik (10 a), Tartu Kunstigümnaasium, juhendaja Kaie Luik
"Eesti metsa viimane puu"
Kolmas auhind
Kaimo Paas (7 a), Väätsa Põhikool, juhendaja Kaili Paas
"Ei taha prahikolliks!"
Eesti Olümpiakomitee auhind: parim sporditeemaline pilt
Tanel Kuusemaa (10 a), Ahula Algkool, juhendaja Inge Kuusemaa
"Spordipäev"
Keskkonnaministeeriumi auhind: parim keskkonnateemaline pilt
Sigrit Lohk (9 a), Ingliste Lasteaed Algkool
"Keskkonnavihje 1313"
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-14 aastased joonistajad

Esimene auhind
Maria Metsalu (14 a), Krootuse Põhikool, juhendaja Jaagup Metsalu
"Eesti metsa viimane puu"
Teine auhind
Maria Gnezdilova (13 a), Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
"Eesti metsa viimane puu"
Kolmas auhind
Keskkonnaministeeriumi auhind: parim keskkonnateemaline pilt
Elis Mets (14 a), Viljandi Paalalinna Gümnaasium
"Eesti metsa viimane puu"
Eesti Olümpiakomitee auhind: parim sporditeemaline pilt
Jevgeni Misenjov (11 a), Narva Vanalinna Riigikool, juhendaja Svetlana Ivanova
"Spordipäev"
Äramärkimist leidnud pildid (11-14 a. joonistajatelt)

15-19 aastased joonistajad

Esimene auhind
Annika Höövel (18 a), Tartu Kunstigümnaasium, juhendaja Ellen Hõim
"Eesti metsa viimane puu"
Teine auhind
Jan Valjan (17 a), Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
"Doping ja sport"
Kolmas auhind
Antonio Serdjukoff (17 a), Sillamäe Vanalinna Kool
"Eesti metsa viimane puu"
Eesti Olümpiakomitee auhind: parim sporditeemaline pilt
Martin Külvik (15 a), Miina Härma Gümnaasium
"Doping ja sport"
Keskkonnaministeeriumi auhind: parim keskkonnateemaline pilt
Elina Kont (16 a), Kohtla-Järve Kunstide Kool, juhendaja Olga Nikitina
"Kasvuhoonegaasi tootja portree"
Äramärkimist leidnud pildid (15-19 a. joonistajatelt)

Vanemad kui 19 aastased joonistajad

Esimene auhind
Meelis Kroshetskin (26 a)
"Eesti metsa viimane puu"
Teine auhind
Keskkonnaministeeriumi auhind: parim keskkonnateemaline pilt
Joonas Sildre (24 a)
"Eesti metsa viimane puu"
Kolmas auhind
Eesti Olümpiakomitee auhind: parim sporditeemaline pilt
Riho Tiivel (24 a), Eesti Kunstiakadeemia
"Medalisära ei kustu"
Äramärkimist leidnud pildid (üle 19 a. joonistajatelt)

Parim juhendaja

Parimaks juhendajaks valiti teist aastat järjest Eve Mäeorg Puka Keskkoolist. Tema juhendamisel esitati võistlusele 327 pilti.
Saku Gümnaasiumi õpetaja Merle Sükijainen oli märgitud juhendajaks 139 ja Kärdla Ühisgümnaasiumi õpetaja Tõnu Soop 110 pildi puhul.