EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

2009. aasta arvutijoonistuste võistluse Uudista Universumit võitjad

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | parimad juhendajad

Palju õnne kõigile võitjatele! Suur tänu osavõtjatele!
Võistluse korraldasid EENet ja Tartu Observatoorium ning see oli pühendatud rahvusvahelisele astronoomia-aastale.

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Maria Guljavina (10 a)
Planeedid kauge tähe ümber
Teine koht
Jelena Tosjatova (10 a), Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja Svetlana Jefimova
2015. aastaks Marsile
Kolmas koht
Oleg Markelov (10 a), Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja Svetlana Jefimova
Esimene eestlane kosmoses
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Helena Karu (12 a), Nõmme Erakool
Planeedid kauge tähe ümber
Teine koht
Artur Tarassevski (11 a), Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium, juhendaja Irina Gritsinenko
Tuleviku teleskoop
Kolmas koht
Janar Aesma (12 a), Jäneda Kool
Komeedid - sabaga tähed
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 a. joonistajatelt)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Jelizaveta Sestakova (18 a), Narva Humanitaargümnaasium
2015. aastaks Marsile
Teine koht
Jaanus Jaggo (18 a), Nõo Reaalgümnaasium
Galaktikate kokkupõrge
Kolmas koht
Tõnis Jakobsoo (15 a), Tartu Karlova Gümnaasium, juhendaja Ako Rääbis
Planeedid kauge tähe ümber
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 a. joonistajatelt)

Vanemad kui 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Maarja Andla (21 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Komeedid - sabaga tähed
Teine koht
Ruudu Remmelgas (25 a)
Esimene eestlane kosmoses
Kolmas koht
Maria Evestus (23 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Astronoom tööhoos
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastastelt joonistajatelt)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Svetlana Jefimova Narva Pähklimäe Gümnaasiumist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 31 pilti.

Järgnesid Aime Peever Rapla Vesiroosi Gümnaasiumist 20 ja Vlada Teus-Miller Karjamaa Gümnaasiumist 17 lõppvõistluse pildi juhendajatena.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 442 parimat pilti, millest 318 puhul oli märgitud ka juhendaja.