EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2010

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2010. aasta võistlusel 4435 arvutijoonistust, mis jagunesid 9 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 4887 pilti, neist 452 ei vastanud võistluse tingimustele või olid korduvad pildid.

teemad 2010

laekumised 2002-2010

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 3964 erinevat autorit.

  • 4332 pildil oli 1 autor
  • 97 pildil oli 2 autorit
  • 5 pildil oli 3 autorit
  • 1 pildil oli 5 autorit

Osalenud koolid

Pilte saabus 195 erinevast Eesti koolist; autori kool oli märkimata 64 pildil.
10 või enam pilti esitati 86 koolist:

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
221	Saku Gümnaasium
218	Elva Gümnaasium
190	Kadrina Keskkool
161	Tartu Vene Lütseum
152	Paikuse Põhikool
123	Kärdla Ühisgümnaasium
103	Võru Kesklinna Gümnaasium
95	Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
94	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
91	Kiviõli 1. Keskkool
89	Räpina Ühisgümnaasium
89	Tartu Karlova Gümnaasium
86	Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
82	Kohtla Põhikool
76	Tartu Kunstigümnaasium
75	Tabivere Gümnaasium
74	C.R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
73	Jõhvi Gümnaasium
70	Saaremaa Ühisgümnaasium
64	Pärnu Ülejõe Gümnaasium
60	Tabasalu Ühisgümnaasium
58	Maidla Põhikool
57	Lüganuse Keskkool
57	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
55	Tallinna Mahtra Gümnaasium
53	Puhja Gümnaasium
52	Kehra Gümnaasium
52	Tallinna I Internaatkool
47	Tartu Veeriku Kool
47	Valtu Põhikool
45	Voore Põhikool
43	Narva Vanalinna Riigikool
41	Roosna-Alliku Põhikool
39	Tallinna 21. Kool
38	Järva-Jaani Gümnaasium
37	Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
31	Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
31	Kärla Põhikool
31	Rõngu Keskkool
30	Tallinna Mustamäe 1. Lasteaed-Algkool
29	Loo Keskkool
28	Tsirguliina Keskkool
27	Riidaja Põhikool
27	Tallinna Pae Gümnaasium
27	Tartu Hiie Kool
26	Pärnu Koidula Gümnaasium
26	Tõrva Gümnaasium
25	Sadala Põhikool
25	Valga Gümnaasium
24	Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
23	Keeni Põhikool
22	Tartu Raatuse Gümnaasium
20	J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool
20	Jäneda Kool
19	Narva Kesklinna Gümnaasium
19	Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
18	Narva Humanitaargümnaasium
17	Konguta Kool
17	Krabi Põhikool
16	Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
16	Kõrveküla Põhikool
16	Tartu Kivilinna Gümnaasium
14	Gustav Adolfi Gümnaasium
13	Haljala Gümnaasium
13	Karjamaa Gümnaasium
13	Pärnu Hansagümnaasium
13	Valguta Lasteaed-Algkool
12	Ahtme Gümnaasium
12	Kaarma Kool
12	Melliste Algkool-Lasteaed
12	Osula Põhikool
12	Parksepa Keskkool
12	Sõmerpalu Põhikool
12	Virtsu Kool
11	Häädemeeste Keskkool
11	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
11	Palupera Põhikool
11	Pelgulinna Gümnaasium
11	Raudna Põhikool
11	Tallinna Kunstigümnaasium
11	Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
11	Vohnja Lasteaed-Algkool
10	Miina Härma Gümnaasium
10	Tõstamaa Keskkool
10	Vinni-Pajusti Gümnaasium
10	Võrumaa Kutsehariduskeskus
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 3464 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 178, juhendaja oli märkimata 971 pildil.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud:

-----------------------------------
pilte	juhendaja
-----------------------------------
159	Evelin Toom
150	Eve Roossaar
142	Urmas Välba
140	Signe Lensment
109	Tõnu Soop
103	Olga Kravtšenko
102	Kaie Mikko
100	Tarvi Tasane
95	Kaia Kurg
89	Evi Tarro
86	Tatjana Tambovtseva
85	Riina Tralla
70	Rille Jüriado
69	Ako Rääbis
69	Piret Rusalepp
64	Lidia Uuselu
61	Lea Netz
60	Lemme Sulaoja
57	Aleksandra Dubjagina
55	Irina Safonova
54	Margit Aedma
51	Diana Pugatšova
50	Taimi Dreier
49	Koidu Archipov
47	Anneli Salmistu
44	Heli Järve
43	Kristi Kreutzberg
42	Tatjana Mihhailova
40	Ave Štein
36	Irina Gritsinenko
33	Vlada Teus-Miller
32	Kaja Kadarik
31	Margit Lindau
29	Kairi Ainjärv
29	Mare Kütt
27	Mari Tõnisson
27	Jana Vainonen
23	Geil Siim
23	Irena Sink
23	Annike Soodla
23	Kersti Truverk
22	Natalja Erte
22	Lembe Kukk
21	Carmen Põldsalu
20	Krista Kõlli
20	Anne Müraus
20	Alevtina Mylnikova
19	Merike Hein
19	Ruta Kelt
19	Vladimir Runin
18	Rihet Luikmäe
18	Julia Nikiforova
18	Ene Palo
18	Igor Raju
17	Tiiu Vendel
16	Külli Anijago
16	Andres Sarri
15	Karin Parts
14	Heli Õun
14	Eva Tšepurko
13	Kristi Kurg
13	Meeri Raide
13	Martiina Viil
12	Airi Aavik
12	Age Kala
12	Relika Kalbus
12	Aile Kilgi
12	Lea Sinisaar
11	Petri Asperk
11	Aigi Laine
11	Juulia Lapshina
11	Marju Sarapuu
10	Kalmer Hütt
10	Marju Marjak
10	Eve Uustal
-----------------------------------