EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

2010. aasta arvutijoonistuste võistluse Elurikkus võitjad

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a
Eriauhinnad: TTÜ GI-lt | Keskkonnaministeeriumilt | Parimad juhendajad

Palju õnne kõigile võitjatele! Suur tänu osavõtjatele!
Võistluse korraldasid EENet ja Tallinna Tehnikaülikooli Geoloogia Instituut ning see oli pühendatud rahvusvahelisele elurikkuse aastale.

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Mette Mari Kaljas (9 a), Miina Härma Gümnaasium
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Teine koht
Otto Kitsik (10 a), Parksepa Keskkool
Elurikkus luubi all
Kolmas koht
Veronika Lansman (6 a), Tallinna Mustamäe 1. Lasteaed-Algkool, juhendaja Vlada Teus-Miller
Emakese Maa lapsed
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Tuuli Jürgenson (13 a), Tartu Kommertsgümnaasium
Emakese Maa lapsed
Teine koht
Rael Kalda (12 a), Gustav Adolfi Gümnaasium
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Kolmas koht
Kristin Ly Järving (13 a), Jakob Westholmi Gümnaasium
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 a. joonistajatelt)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Eliina Uibu (17 a), Pärnu Ülejõe Gümnaasium
Emakese Maa lapsed
Teine koht
Anna Semjonova (14 a), Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
Kliimamuutuste haardes
Kolmas koht
Karl Kibus (18 a), Tallinna Inglise Kolledž
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 a. joonistajatelt)

Vanemad kui 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Kärt Koosapoeg (20 a),
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Teine koht
Siim Sokk (21 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Elurikkus luubi all
Kolmas koht
Ilja Bisserinkin (21 a), Tallinna Tehnikaülikool
Kadusid elupaigad, kadusid liigid
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastastelt joonistajatelt)

TTÜ Geoloogia Instituudi eriauhinnad:

Mihkel Mätas (23 a), Tallinna Ülikool
Ürgmere elukas
Siim Soodla (33 a)
Ürgmere elukas

Keskkonnaministeeriumi eriauhinnad

Maria Tsarjova (14 a), Sillamäe Vanalinna Kool
"Elu puu"
Ruudu Remmelgas (26 a)
Kadusid elupaigad, kadusid liigid

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Signe Lensment Paikuse Põhikoolist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 23 pilti.

Järgnesid Annike Soodla (Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium) 15, Olga Kravtšenko (Tartu Vene Lütseum) ning Tõnu Soop (Kärdla Ühisgümnaasium), kumbki 10 lõppvõistluse pildi juhendajana.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 521 parimat pilti, millest 305 puhul oli märgitud ka juhendaja.