EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2011

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2011. aasta võistlusel 5339 arvutijoonistust, mis jagunesid 9 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 5813 pilti, neist 549 ei vastanud võistluse tingimustele või olid korduvad pildid.

teemad 2011

laekumised 2002-2011

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 4869 erinevat autorit.

  • 5249 pildil oli 1 autor
  • 87 pildil oli 2 autorit
  • 2 pildil oli 3 autorit

Osalenud koolid

Pilte saabus 220 erinevast Eesti koolist (ja mõnest muust haridusasutusest); autori kool oli märkimata 38 pildil.
10 või enam pilti esitati 109 koolist:

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
336	Rapla Vesiroosi Gümnaasium
243	Tõrva Gümnaasium
159	Tartu Kunstigümnaasium
154	Tartu Vene Lütseum
137	Elva Gümnaasium
129	Kärdla Ühisgümnaasium
116	Saku Gümnaasium
107	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
105	Paikuse Põhikool
104	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
105	Pärnu Ülejõe Gümnaasium
104	Valga Põhikool
98	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
85	Narva Vanalinna Riigikool
80	Lüganuse Keskkool
77	Narva Pähklimäe Gümnaasium
76	Tabasalu Ühisgümnaasium
73	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
71	Maidla Põhikool
70	Kiviõli I Keskkool
67	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
64	Voore Põhikool
63	Saaremaa Ühisgümnaasium
61	Puka Keskkool
60	Ehte Humanitaargümnaasium
56	Räpina Ühisgümnaasium
55	Kambja Põhikool
55	Roosna-Alliku Põhikool
53	Tartu Karlova Gümnaasium
52	Valtu Põhikool
51	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
49	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
48	Pärnu Koidula Gümnaasium
47	Kadrina Keskkool
46	Kohtla Põhikool
46	Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
45	Tallinna Tondi Põhikool
45	Valga Gümnaasium
45	Viljandi Maagümnaasium
44	Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
43	Kilingi-Nõmme Gümnaasium
39	Aruküla Põhikool
39	Tallinna Mustamäe 1. Lasteaed-Algkool
39	Valjala Põhikool
38	Tartu Veeriku Kool
37	Hargla Kool
36	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
36	Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
36	Tabivere Gümnaasium
35	Põlva Ühisgümnaasium
33	Kuressaare Vanalinna Kool
33	Miina Härma Gümnaasium
32	Sadala Põhikool
31	Keeni Põhikool
31	Tallinna Lasteaed Delfiin
31	Tallinna Ühisgümnaasium
28	Tartu Mart Reiniku Kool
27	Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
26	Tallinna Ranniku Gümnaasium
25	Gustav Adolfi Gümnaasium
25	Tartu Kutsehariduskeskus
24	Rakvere Põhikool
23	Ahula Lasteaed-Algkool
22	Tallinna Juudi Kool
22	Tartu Hiie Kool
21	Parksepa Keskkool
21	Puhja Gümnaasium
20	Koeru Keskkool
20	Tallinna Õismäe Vene Lütseum
19	Jäneda Kool
18	Kaarma Kool
18	Paistu Kool
18	Tallinna Sikupilli Keskkool
17	Pärnumaa Kutsehariduskeskus
17	Tootsi Lasteaed-Põhikool
17	Tsirguliina Keskkool
16	Mõniste Kool
16	Oru Kool
16	Paide Gümnaasium
16	Palupera Põhikool
16	Valga Vene Gümnaasium
15	Ämmuste Kool
15	Rakvere Gümnaasium
15	Riidaja Põhikool
15	Uhtna Põhikool
14	Loksa Gümnaasium
14	Mustamäe Laste Loomingu Maja
14	Tallinna 21. Kool
14	Valguta Lasteaed-Algkool
14	Viljandi Paalalinna Gümnaasium
13	Aruvälja Lasteaed-Algkool
13	Tamsalu Gümnaasium
13	Tartu Descartes'i Lütseum
12	Audentese Erakool
12	Melliste Algkool-Lasteaed
12	Sõmerpalu Põhikool
11	Saduküla Lasteaed-Algkool
11	Sonda Kool
10	Aakre Lasteaed-Algkool
10	Are Põhikool
10	Audru Keskkool
10	Haapsalu Gümnaasium
10	Järva-Jaani Gümnaasium
10	Jõhvi Gümnaasium
10	Loo Keskkool
10	Luunja Keskkool
10	Pelgulinna Gümnaasium
10	Rannu Keskkool
10	Varbola Lasteaed-Algkool
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4603 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 234, juhendaja oli märkimata 736 pildil.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 106 juhendajat:

-----------------------------------
pilte	juhendaja
-----------------------------------
301	Aime Peever
153	Olga Kravtšenko
137	Signe Lensment
135	Rille Jüriado
123	Tõnu Soop
121	Evelin Toom
112	Urmas Välba
104	Riina Tralla
102	Kaia Kurg
96	Marge Gross
79	Tatjana Mihhailova
78	Eve Mäeorg
77	Svetlana Jefimova
75	Eve Roossaar
75	Lea Netz
71	Lemme Sulaoja
64	Kaie Mikko
62	Meeri Raide
56	Kristina Toropova
55	Eve Uustal
53	Olga Anisimova
51	Kai Ehrlich
51	Karin Valksaare
51	Katrin Kalamees
51	Koidu Archipov
50	Tatjana Tambovtseva
48	Katrin Priilaht
47	Carmen Põldsalu
47	Heli Järve
46	Galina Vikultseva
45	Pille Olesk
46	Taimi Dreier
44	Irina Gritsinenko
44	Margit Aedma
41	Ene Runing
39	Vlada Teus-Miller
38	Siiri Saar
37	Lidia Uuselu
36	Aron Lips
33	Ako Rääbis
33	Eha Kask
33	Tiiu Vendel
32	Tiina Saago
31	Kristi Kreutzberg
31	Natalja Meronen
29	Piret Rusalepp
28	Aleksandra Dubjagina
26	Albert Jakovlev
26	Juta Kond
26	Mari Leemet
26	Marit Malm
25	Tarvi Tasane
24	Aire Kundla
24	Irena Sink
24	Vilja Padonik
23	Inge Kuusemaa
22	Ellen Hõim
22	Julia Ilves
22	Mari Tõnisson
20	Ene Moppel
20	Krista Kõlli
20	Marika Nagla
20	Marina Mäetalu
19	Katrin Paju
19	Kristi Saarpuu
18	Annike Soodla
18	Anu Juhkamsoo
18	Julia Gluškova
17	Jana Vainonen
17	Rihet Luikmäe
16	Aive Nõupuu
16	Andres Sarri
16	Heli Õun
16	Kristo Hainsoo
16	Pille Nõmm
16	Relika Kalbus
15	Eve Kukemelk
15	Jekaterina Voronova
15	Kaido Piiroja
15	Merle Sasi
15	Üllar Tornik
14	Anu Lukats-Sang
14	Larissa Ida
14	Lea Sinisaar
14	Lembe Kukk
13	Anneli Sims
13	Kaja Kadarik
13	Küllike Kütimets
13	Ruth Kalde
13	Tiina Mäeots
13	Tiiu Leibur
12	Aile Kilgi
12	Jana Sillajõe
12	Kairi Voode
12	Kristi Kurg
12	Maie Uustulnd
12	Ülle Hanni
11	Elle Tamme
11	Koidu Raidma
11	Martiina Viil
11	Tiina Hein
10	Annika Lõhmus
10	Geil Siim
10	Inge Pullat
10	Kaja Nurk
10	Ruth Kampmann
-----------------------------------