EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

2011. aasta arvutijoonistuste võistlus: Kohtume metsas!

Võitjad on selgunud! Palju õnne! Eesti Metsaselts RMK

Auhinnad saatis EENet koolidesse detsembris 2011.

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | Parimad juhendajad

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Gabriella Tarkus (10 a), Kuressaare Vanalinna Kool, juhendaja Eha Kask
Mets meil katab laua
Teine koht
Kris Kaasen (9 a), Oru Kool, juhendaja Aive Nõupuu
Kohtume metsas!
Kolmas koht
Tristan-Timothy Aruste (7 a), Pärnu Koidula Gümnaasium, juhendaja Tiiu Leibur
Kohtume metsas!
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Rael Kalda (13 a), Gustav Adolfi Gümnaasium
Ellujäämisretk rabasügavustes
Teine koht
Saga Ester Lappalainen (13 a), Valga Põhikool
Ellujäämisretk rabasügavustes
Kolmas koht
Andrei Pankratov (11 a), Tallinna Mahtra Gümnaasium, juhendaja Deniss Põlkin
Sügisnäitus metsas
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 aastaste seas)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Silvia-Sigrid Sillaots (18 a), Tartu Kunstigümnaasium, juhendaja Üllar Sillaots
Mets on looma kodu
Teine koht
Elise Lätt (17 a), Tallinna Reaalkool
Metsa taga on mets
Kolmas koht
Mari-Liis Kirsimägi (15 a), Põltsamaa Ühisgümnaasium
Mets - kõige "odavam" prügila
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 aastaste seas)

Üle 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Eve Mäeorg (52 a)
Kohtume metsas!
Teine koht
Piret Alvre (21 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Metsast saab kõik alguse
Kolmas koht
Kristina Verbitskaja (25 a)
Metsa taga on mets
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastaste seas)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Aime Peever Rapla Vesiroosi Gümnaasiumist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 35 pilti.

Järgnesid Olga Kravtšenko Tartu Vene Lütseumist 18, Signe Lensment Paikuse Põhikoolist ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumist 17 ja Svetlana Jefimova Narva Pähklimäe Gümnaasiumist 16 lõppvõistlusele jõudnud pildi juhendajana.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 558 parimat pilti, millest 422 puhul oli märgitud ka juhendaja.