EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2012

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2012. aasta võistlusel 4982 arvutijoonistust, mis jagunesid 10 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 5382 pilti, neist 292 oli esitatud mitu korda, 28 esitatud ekslikult ja autor või juhendaja palus pildi eemaldada, 80 ei vastanud võistluse tingimustele.

teemad 2012

laekumised 2002-2012

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 4382 erinevat autorit.

  • 4902 pildil oli 1 autor
  • 78 pildil oli 2 autorit
  • 1 pildil oli 3 autorit

Osalenud koolid

Pilte saabus 195 erinevast Eesti koolist (ja mõnest muust haridusasutusest); autori kool oli märkimata 80 pildil.
10 või enam pilti esitati 96 koolist:

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
221	Elva Gümnaasium
172	Tartu Vene Lütseum
121	Kadrina Keskkool
117	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
109	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
108	Valga Põhikool
104	Pärnu Koidula Gümnaasium
103	Lüganuse Keskkool
103	Põlva Ühisgümnaasium
101	Türi Põhikool
97	Kärdla Ühisgümnaasium
94	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
91	Maidla Kool
88	Tartu Kunstigümnaasium
87	Narva Pähklimäe Gümnaasium
84	Tõrva Gümnaasium
83	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
82	Voore Põhikool
80	Kambja Põhikool
80	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
74	Rapla Vesiroosi Gümnaasium
71	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
71	Narva Vanalinna Riigikool
67	Lauka Põhikool
65	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
65	Valtu Põhikool
57	Aruküla Põhikool
56	Tabasalu Ühisgümnaasium
55	Narva Humanitaargümnaasium
55	Pärnu ülejõe Gümnaasium
52	Jõgeva Gümnaasium
52	Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
49	Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
48	Puka Keskkool
47	Tartu Hiie Kool
43	Tallinna Lilleküla Gümnaasium
43	Uhtna Põhikool
42	Tallinna Tondi Põhikool
42	Tartu Karlova Gümnaasium
41	Jõhvi Gümnaasium
41	Kohtla Põhikool
41	Räpina Ühisgümnaasium
39	Oru Põhikool
39	Rakvere Reaalgümnaasium
38	Luunja Keskkool
33	Kärla Põhikool
34	Surju Põhikool
33	Viimsi Keskkool
33	Viiratsi Algkool
31	Saku Gümnaasium
31	Vasta Kool
30	Gustav Adolfi Gümnaasium
30	Oru Kool
30	Palivere Põhikool
30	Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
30	Tallinna Mustamäe 1. Lasteaed-Algkool
29	Ehte Humanitaargümnaasium
29	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
29	Sõmeru Põhikool
28	Aakre Lasteaed-Algkool
28	Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium
28	Rakvere Gümnaasium
27	Konguta Kool
27	Saaremaa Ühisgümnaasium
26	Valjala Põhikool
25	Valga Vene Gümnaasium
24	Parksepa Keskkool
24	Tartu Veeriku Kool
23	Tallinna Ühisgümnaasium
22	Tartu Kivilinna Gümnaasium
21	Uulu Põhikool
20	Koonga Põhikool
19	Keeni Põhikool
19	Pärnu Vanalinna Põhikool
19	Riidaja Põhikool
18	Tallinna Läänemere Gümnaasium
17	Tsirguliina Keskkool
16	Sõmerpalu Põhikool
16	Tallinna 32. Keskkool
15	Audentese Erakool
15	J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool
15	Tallinna Mustjõe Gümnaasium
14	Mustvee Gümnaasium
14	Peetri Lasteaed-Põhikool
14	Puhja Gümnaasium
14	Virtsu Kool
13	Kuremaa Lasteaed-Algkool
13	Tallinna Sikupilli Keskkool
13	Vara Põhikool
12	Hargla Kool
12	Mustamäe Laste Loomingu Maja
12	Sadala Põhikool
11	Illuka Kool
11	Kadrioru Saksa Gümnaasium
10	Luua Algkool
10	Melliste Algkool-Lasteaed
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4002 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 194, juhendaja oli märkimata 980 pildil. Kui pildi autor oli märkinud juhendajaks iseennast, siis teda juhendajana ei arvestatud.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 89 juhendajat:

-----------------------------------
pilte   juhendaja
-----------------------------------
193	Evelin Toom
163	Olga Kravtšenko
117	Lemme Sulaoja
94	Kaia Kurg
92	Tiina Saago
91	Galina Vikultseva
87	Svetlana Jefimova
87	Urmas Välba
86	Tõnu Soop
84	Rille Jüriado
82	Kaie Mikko
82	Külli Jäätma
77	Kai Ehrlich
77	Tiiu Vendel
73	Aime Peever
71	Ene Moppel
71	Tatjana Mihhailova
69	Marge Gross
67	Riina Tralla
66	Siret Lahemaa
62	Katrin Moisa
58	Koidu Archipov
56	Aron Lips
52	Janne Maasing
51	Piret Rusalepp
50	Mari Onton
49	Irina Gritsinenko
48	Eve Mäeorg
48	Mari Tõnisson
45	Signe Reidla
41	Margit Aedma
39	Etlin Ormak
39	Kristine Laanisto
39	Reeli Rump
39	Valeria Nazarova
37	ülle Hint-Märtson
36	Natalja Hramtsova
36	Tatjana Tambovtseva
35	Annely Ristikivi
33	Anu Juhkamsoo
33	Margit Lindau
30	Aive Nõupuu
30	Vlada Teus-Miller
29	Kristel Tereping
29	Maarika Virkunen
28	Mare Kütt
26	Ako Rääbis
26	Lidia Uuselu
26	Siiri Saar
26	Tiiu Leibur
22	Irena Sink
22	Karin Tõevere
22	Väino Tuisk
21	Jane Veiper-Rambi
20	Jelena Jegorova
20	Marit Malm
20	Nadezda Orgmäe
20	Natalia Alekseeva
19	Agnes Kaio
17	Jana Vainonen
17	Jekaterina Voronova
17	Lea Netz
16	Eeva Laul
16	Elin Karuoja
16	Külli Karro
15	Andres Sarri
15	Katrin Veski
15	Krista Kõlli
15	Rihet Luikmäe
15	ülle Hanni
14	Ilme Hõbemägi
14	Kersti Ojassalu
14	Külliki Kivistik
14	Rita Postov
13	Airi Aavik
13	Juta Vaher
13	Külli Piirits
13	Liina Laaser
12	Ellen Hõim
12	Kairi Voode
12	Larissa Ida
12	Pille Nõmm
11	Kristi Klaamann
11	Kristi Saarpuu
11	Piret Jõul
10	Airi Kruusimäe
10	Geil Siim
10	Maarika Kivi
10	Margit Valdma
-----------------------------------
Lõppvõistlusel võistlevad omavahel 480 pilti, millest 313 puhul on märgitud ka juhendaja.