EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

    Eesti Meremuuseum    Eesti Mereakadeemia       

2012. aasta arvutijoonistuste võistlus: Eesti - mereriik

14.12.2012: Võitjad on selgunud! Palju õnne!

Auhinnad paneb EENet koolide poole teele alates 17. detsembrist 2012.

2012. aasta võistlusel osales 4982 arvutijoonistust 4382 autorilt 195 koolist, juhendajaid oli 194.

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | Parimad juhendajad

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Geteli Hanni (8 a), Mammaste Lasteaed-Algkool, juhendaja Argo Mõttus
Linnulennul üle vee
Teine koht
Kärolin Kiin (7 a), Konguta Kool, juhendaja Janek Kiin
Kapten laevas, jumal taevas
Kolmas koht
Ott Jaanimäe (7 a), Pelgulinna Gümnaasium
Mull-mull-mull-mull, väiksed kalad...
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Anne Mari Kotov (13 a), Lähte Ühisgümnaasium
Kalamehe uhke saak
Teine koht
Eerik Puudist (13 a), Tallinna Ühisgümnaasium
Vägev merevägi
  Kolmas koht
Liisa Vassiljeva (13 a), Jäneda Kool
Pildid Kollane allveelaev ja Ka vee all on elu
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 aastaste seas)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Rael Kalda (14 a), Gustav Adolfi Gümnaasium
Linnulennul üle vee
Teine koht
Ingel Soop (17 a), Kärdla Ühisgümnaasium
Kalamehe uhke saak
Kolmas koht
Peeter Tvauri (18 a), Tartu Kunstikool
Ka vee all on elu
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 aastaste seas)

Üle 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Vitaly Makurin (22 a)
Eesti - mereriik
Teine koht
Matis Vets (34 a)
Mull-mull-mull-mull, väiksed kalad...
Kolmas koht
Maria Evestus (26 a)Mull-mull-mull-mull, väiksed kalad...
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastaste seas)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Aime Peever Rapla Vesiroosi Gümnaasiumist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 19 pilti.
Järgnesid Tiina Saago Põlva Ühisgümnaasiumist ja Svetlana Jefimova Narva Pähklimäe Gümnaasiumist, mõlemate juhendatud pilte osales lõppvõistlusel 16.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 480 pilti, millest 313 puhul oli märgitud ka juhendaja.

Kõige rohkem oli võistlusele laekunud pilte juhendanud Evelin Toom Elva Gümnaasiumist (193 juhendatud tööd), järgnesid Olga Kravtšenko (Tartu Vene Lütseum, 163 juhendatud tööd) ja Lemme Sulaoja (Pärnu Kuninga Tänava Põhikool, 117 juhendatud tööd).