EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2013

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2013. aasta võistlusel 6045 arvutijoonistust, mis jagunesid 10 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 6749 pilti, neist 477 olid esitatud mitu korda, 2 palusid autorid eemaldada, 225 ei vastanud võistluse tingimustele.

teemad 2013

laekumised 2002-2013

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 5324 erinevat autorit.

  • 5967 pildil oli 1 autor, seejuures esitas
    • 5 pilti 95 osalejat,
    • 4 pilti 88 osalejat,
    • 3 pilti 330 osalejat,
    • 2 pilti 816 osalejat,
    • 1 pildi 4638 osalejat.
  • 77 pildil oli 2 autorit, seejuures esitas
    • 3 pilti üks autorite paar,
    • 2 pilti üks autorite paar,
    • 1 pildi 72 autorite paari.
  • 1 pildil oli 3 autorit.

Noorim osaleja oli 5 aastat ja 4 kuud vana (järgnes 5 aasta ja 8 kuu vanune joonistaja) ning vanim 76 aastane.

Osalenud koolid

Pilte saabus 189 erinevast Eesti koolist (ja mõnest muust haridusasutusest); autori kool oli märkimata 60 pildil.

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
250	Valga Põhikool
237	Saku Gümnaasium
231	Tartu Vene Lütseum
210	Tartu Annelinna Gümnaasium
173	Tõrva Gümnaasium
169	Narva Humanitaargümnaasium
155	Rapla Vesiroosi Gümnaasium
154	Jõgeva Põhikool
149	Elva Gümnaasium
136	Pärnu Ülejõe Gümnaasium
135	Kadrina Keskkool
114	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
114	Türi Põhikool
109	Pärnu Koidula Gümnaasium
102	Lüganuse Keskkool
100	Nõo Põhikool
97	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
97	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
94	Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
88	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
78	Voore Põhikool
77	Kärdla Ühisgümnaasium
76	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
75	Tabasalu Ühisgümnaasium
73	Põlva Ühisgümnaasium
73	Sõmeru Põhikool
72	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
71	Maidla Kool
70	Narva Vanalinna Riigikool
69	Tallinna Lilleküla Gümnaasium
69	Uhtna Põhikool
67	Paikuse Põhikool
62	Kambja Põhikool
61	Viimsi Keskkool
56	Aruküla Põhikool
53	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
53	Lauka Põhikool
53	Valtu Põhikool
51	Tallinna Kuristiku Gümnaasium
50	Ehte Humanitaargümnaasium
50	Kärla Põhikool
48	Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
48	Tartu Kunstigümnaasium
47	Rakvere Gümnaasium
46	Narva Pähklimäe Gümnaasium
45	Paide Ühisgümnaasium
43	Tartu Hiie Kool
41	Laiuse Põhikool
39	Tallinna Ühisgümnaasium
36	Vinni-Pajusti Gümnaasium
35	Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
34	Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
34	Puka Keskkool
31	J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool
31	Valjala Põhikool
29	Kiili Gümnaasium
28	Mooste Põhikool
28	Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
27	Sõmerpalu Põhikool
26	Palivere Põhikool
26	Sauga Põhikool
25	Kernu Põhikool
24	Konguta Kool
24	Rakvere Reaalgümnaasium
24	Sadala Põhikool
24	Vasta Kool
23	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
23	Jäneda Kool
22	Tartu Mart Reiniku Kool
21	Luunja Keskkool
21	Riidaja Põhikool
20	Jõhvi Gümnaasium
20	Pärnumaa Kutsehariduskeskus
19	Keeni Põhikool
19	Tallinna Tondi Põhikool
18	Gustav Adolfi Gümnaasium
18	Kadrioru Saksa Gümnaasium
18	Kohtla-Nõmme Kool
18	Peetri Lasteaed-Põhikool
18	Viiratsi Kool
18	Virtsu Kool
16	Aste Põhikool
15	Audentese Erakool
15	Lagedi Põhikool
15	Roosna-Alliku Põhikool
14	Tallinna Tehnikagümnaasium
14	Tilsi Põhikool
13	Melliste Algkool-Lasteaed
13	Mustvee Gümnaasium
13	Räpina Ühisgümnaasium
12	Oru Kool
12	Osula Põhikool
12	Ristiku Põhikool
12	Tartu Kunstikool
11	Ardu Kool
11	Tallinna Mustamäe 1. Lasteaed-Algkool
11	Tallinna Reaalkool
11	Tartu Forseliuse Kool
10	Imavere Põhikool
10	Järva-Jaani Gümnaasium
10	Muhu Põhikool
10	Palupera Põhikool
10	Põltsamaa Kunstikool
10	Tartu Karlova Gümnaasium
9	Hagudi Põhikool
9	Hargla Kool
9	Illuka Kool
9	Pärnjõe Põhikool
9	Tartu Kõrgem Kunstikool
9	Vara Põhikool
8	Siimusti Lasteaed-Algkool
7	Aakre Lasteaed-Algkool
7	Jüri Gümnaasium
7	Krootuse Põhikool
7	Lasila Põhikool
7	Puhja Gümnaasium
7	Surju Põhikool
7	Tallinna Arte Gümnaasium
6	Haanja Kool
6	Kiltsi Põhikool
6	Padise Põhikool
6	Pelgulinna Gümnaasium
6	Sillaotsa Kool
6	Valga Vene Gümnaasium
5	Kohtla-Järve Kunstide Kool
5	Luua Algkool
5	Miina Härma Gümnaasium
5	Pärnu Hansagümnaasium
5	Sillamäe Kutsekool
5	Tartu Ülikool
5	Vändra Gümnaasium
5	Võru Kesklinna Kool
4	Karjamaa Gümnaasium
4	Mõniste Kool
4	Tallinna Läänemere Gümnaasium
4	Tallinna Mustjõe Gümnaasium
3	Aegviidu Kool
3	Kohila Gümnaasium
3	Kuressaare Gümnaasium
3	Lähte Ühisgümnaasium
3	Maardu Gümnaasium
3	Paide Gümnaasium
3	Pirita Majandusgümnaasium
3	Tallinna Rahumäe Põhikool
3	Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž
3	Tartu Kutsehariduskeskus
3	Ülenurme Gümnaasium
3	Võnnu Keskkool
2	Kahtla Lasteaed-Põhikool
2	Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
2	Konguta Kooli seenioride arvutiring
2	Loo Keskkool
2	Noarootsi Gümnaasium
2	Nõva Kool
2	Porkuni Kool
2	Saaremaa Ühisgümnaasium
2	Tallinna Sikupilli Keskkool
2	Tallinna Tehnikaülikool
2	Tallinna Ülikool
2	Viljandi Jakobsoni Kool
2	Viljandi Paalalinna Kool
1	Aravete Keskkool
1	Eesti Kunstiakadeemia
1	Eesti Maaülikool
1	Emmaste Põhikool
1	Euroakadeemia
1	Haapsalu Põhikool
1	Ilmatsalu Põhikool
1	Kalamaja Põhikool
1	Mammaste Lasteaed ja Kool
1	Mikitamäe Kool
1	Misso Kool
1	Pärnu Vene Gümnaasium
1	Põltsamaa Ühisgümnaasium
1	Püünsi Kool
1	Rapla Ühisgümnaasium
1	Rocca al Mare kool
1	Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
1	Tallinna Kivimurru Lasteaed
1	Tallinna Mustamäe Gümnaasium
1	Tallinna Pelgulinna Gümnaasium
1	Tallinna Saksa Gümnaasium
1	Tallinna Tõnismäe Reaalkool
1	Tartu Kesklinna Kool
1	Tartu Kommertsgümnaasium
1	Tartu Tamme Gümnaasium
1	Ülejõe Gümnaasium
1	Vastse-Kuuste Kool
1	Võnnu Lasteaed
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4916 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 190, juhendaja oli märkimata 1129 pildil. Kui pildi autor oli märkinud juhendajaks iseennast, siis teda juhendajana ei arvestatud.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 93 juhendajat:

-----------------------------------
pilte   juhendaja
-----------------------------------
225	Olga Kravtšenko
222	Eha Kask
208	Katrin Kalamees
203	Irina Safonova
149	Kaia Kurg
146	Aime Peever
141	Katrin Moisa
122	Valeria Nazarova
120	Evelin Toom
111	Taimi Dreier
95	Galina Vikultseva
94	Irina Gritsinenko
93	Mare Kolberg
78	Kaie Mikko
75	Lea Netz
74	Riina Tralla
73	Lemme Sulaoja
72	Tiiu Vendel
70	Tatjana Mihhailova
67	Kristina Pärn
67	Urmas Välba
66	Piret Rusalepp
65	Tiina Saago
64	Külli Jäätma
63	Tõnu Soop
60	Kai Ehrlich
57	Natalia Alekseeva
57	Andres Sarri
55	Aron Lips
54	Marge Gross
53	Koidu Archipov
52	Maarika Virkunen
51	Siret Lahemaa
50	Margit Lindau
47	Mare Kütt
46	Merike Sepp
45	Andrus Kopliste
45	Signe Sume
44	Svetlana Jefimova
40	Karita Rikk
38	Ene Moppel (+3 pilti, mis juhendatud koos Krista Kõlliga)
36	Mari Onton
35	Tiiu Leibur
35	Annely Ristikivi
34	Eve Mäeorg
33	Margo Müller
33	Hanna Toom
32	Mari Tõnisson
30	Siiri Saar
27	Aili Vassil
26	Külli Karro
26	Kristel Tereping
25	Janne Maasing
25	Peeter Parker
25	Signe Reidla
25	Arvo Tali
24	Krista Leppik
23	Ly Elhi
23	Natalja Maksimova
23	Reeli Rump
23	Karin Valksaare
21	Tiia Salm
19	Margit Aedma
19	Elin Karuoja
19	Mari Leemet
19	Anneli Salmistu
18	Natalja Hramtsova
18	Maarja Kass
17	Airi Aavik
16	Katrin Priilaht
15	Krista Kõlli (+ 3 pilti, mis juhendatud koos Ene Moppeliga)
15	Kairi Osula
15	Heli Õun
15	Merike Sõmermaa
15	Mariin Virolainen
14	Katri Sanina
14	Ene Veberson
14	Kalli Vendik
13	Aile Kilgi
13	Jekaterina Voronova
12	Juta Kond
12	Aive Nõupuu
12	Eve Reisalu
12	Kristelle Terve
11	Inga Lokko
11	Vlada Teus-Miller
10	Ülle Hanni
10	Piret Järv
10	Katrin Jõgi
10	Relika Kalbus
10	Ako Rääbis
10	Rainer Tõnnis
10	Kersti Varblane
-----------------------------------
Lõppvõistlusel võistlevad omavahel 357 pilti, millest 247 puhul on märgitud ka juhendaja.