EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

2013. aasta arvutijoonistuste võistlus: EENet 20

02.12.2013: Võitjad on selgunud! Palju õnne!

Auhinnad saadab EENet koolide poole teele alates 04. detsembrist 2013.

2013. aasta võistlusel osales 6045 arvutijoonistust 5324 autorilt 189 koolist, juhendajaid oli 190.

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | Parimad juhendajad

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Artur Lasimer (9 a), Narva Pähklimäe Gümnaasium, juhendaja Svetlana Jefimova
Interneti prügimägi
Teine koht
Aliise Arendi (10 a), Tartu Mart Reiniku Kool, juhendaja Mari Leemet
E-kukeaabits
Kolmas koht
Hanna Kuusmann (9 a), Kadrioru Saksa Gümnaasium
Mida minu vanaema Internetist arvab
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Mailis-Heleen Maastik (13 a), Räpina Ühisgümnaasium
Metsakaamera toob looduse koju
Teine koht
Mihhail Pleskanjov (12 a), Ehte Humanitaargümnaasium, juhendaja Kristina Toropova
Kiviaja Facebook
Kolmas koht
Karoliine Laaneoja (13 a), Luunja Keskkool
Äge äpp
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 aastaste seas)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Rael Kalda (15 a), Gustav Adolfi Gümnaasium
Metsakaamera toob looduse koju
Teine koht
Eneli Rõigas (16 a)
Elektrooniline lapsehoidja
Kolmas koht
Timur Hussainov (15 a), Narva Humanitaargümnaasium
Interneti prügimägi
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 aastaste seas)

Üle 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Marita Raudsepp (19 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Kop-kop, lahti tee, arvutis on häkker sees!
Teine koht
Silvia-Sigrid Sillaots (20 a), Tartu Kõrgem Kunstikool, juhendaja Üllar Sillaots
Metsakaamera toob looduse koju
Kolmas koht
Luule Lille (26 a)
Metsakaamera toob looduse koju
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastaste seas)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Aime Peever Rapla Vesiroosi Gümnaasiumist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 19 pilti.
Järgnesid Eha Kask Saku Gümnaasiumist ja Irina Gritsinenko Kohtla-Järve Tammiku Põhikoolist, mõlemate juhendatud pilte osales lõppvõistlusel 12.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 357 pilti, millest 247 puhul oli märgitud ka juhendaja.

Kõige rohkem oli võistlusele laekunud pilte juhendanud Olga Kravtšenko (Tartu Vene Lütseum, 225 juhendatud tööd), järgnes Eha Kask (222 juhendatud tööd).