EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2014

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2014. aasta võistlusel 5327 arvutijoonistust, mis jagunesid 10 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 5754 pilti, neist 326 olid esitatud mitu korda, 3 palusid autorid eemaldada, 98 ei vastanud võistluse tingimustele.

Kõige rohkem esitati pilte viimasel võistluspäeval (441).

teemad 2014

laekumised 2002-2014

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 4850 erinevat autorit.

  • 5265 pildil oli 1 autor, seejuures esitas
    • 5 pilti 4 osalejat,
    • 4 pilti 11 osalejat,
    • 3 pilti 99 osalejat,
    • 2 pilti 290 osalejat,
    • 1 pildi 4324 osalejat.
  • 60 pildil oli 2 autorit (ja ükski autorite paar ei kordunud)
  • 1 pildil oli 3 autorit ja
  • 1 pildil oli 5 autorit.

Noorim osaleja oli 2 aastane ning vanim 50 aastane.

Osalenud koolid

Pilte saabus 178 erinevast Eesti koolist (ja mõnest muust haridusasutusest); autori kool oli märkimata 106 pildil.

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
340	Saku Gümnaasium
305	Tartu Aleksander Puškini Kool
284	Ehte Humanitaargümnaasium
169	Narva Keeltelütseum
156	Kadrina Keskkool
139	Pärnu Mai Kool
138	Valga Põhikool
133	Jõgeva Põhikool
108	Elva Gümnaasium
100	Tallinna Rahumäe Põhikool
93	Põlva Ühisgümnaasium
87	Maidla Kool
86	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
85	Lüganuse Keskkool
85	Tallinna Kuristiku Gümnaasium
82	Pärnu Ülejõe Gümnaasium
78	Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
77	Narva Vanalinna Riigikool
76	Kambja Põhikool
75	Rapla Vesiroosi Gümnaasium
70	Sõmeru Põhikool
63	C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool
63	Tartu Kesklinna Kool
62	Aruküla Põhikool
62	Türi Põhikool
56	Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
56	Voore Põhikool
55	Rakvere Gümnaasium
53	Rakvere Reaalgümnaasium
52	Parksepa Keskkool
51	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
49	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
49	Tõrva Gümnaasium
48	Haljala Gümnaasium
48	Tallinna Humanitaargümnaasium
48	Valtu Põhikool
45	Vinni-Pajusti Gümnaasium
42	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
42	Tallinna Lilleküla Gümnaasium
41	Paide Ühisgümnaasium
39	Konguta Kool
39	Palivere Põhikool
38	Laeva Põhikool
38	Tallinna Laagna Gümnaasium
36	Vasta Kool
34	Aste Põhikool
33	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
33	Laiuse Põhikool
33	Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
32	Audentese Erakool
32	Tartu Veeriku Kool
32	Valga Vene Gümnaasium
31	Keeni Põhikool
30	J.V.Veski nim. Maarja Põhikool
30	Kärdla Ühisgümnaasium
28	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
28	Sadala Põhikool
27	Koonga Põhikool
27	Pärnu Vanalinna Põhikool
26	Narva 6. Kool
25	Luunja Keskkool
25	Narva Kreenholmi Gümnaasium
24	Roosna-Alliku Põhikool
24	Tallinna Tondi Põhikool
23	Sõmerpalu Põhikool
23	Tallinna Ühisgümnaasium
21	Riidaja Põhikool
21	Viiratsi Kool
20	Klooga Kool
20	Tabasalu Ühisgümnaasium
19	Jäneda Kool
19	Puhja Gümnaasium
18	Salme Põhikool
18	Tartu Variku Kool
16	Kilingi-Nõmme Gümnaasium
16	Kohtla-Nõmme Kool
16	Varbla Põhikool
15	Jõhvi Gümnaasium
15	Puka Keskkool
14	Mustvee Gümnaasium
14	Viimsi Keskkool
13	Hargla Kool
13	Tartu Kutsehariduskeskus
12	Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
12	Luua Algkool
12	Tallinna Mustjõe Gümnaasium
11	Gustav Adolfi Gümnaasium
11	Tallinna Arte Gümnaasium
11	Tartu Kõrgem Kunstikool
10	Iisaku Gümnaasium
10	Kurtna Kool
10	Padise Põhikool
10	Väätsa Lasteaed
9	Melliste Algkool-Lasteaed
9	Tallinna Vanalinna kunstikeskuse kunstikool
9	Tõstamaa Keskkool
8	Aakre Lasteaed-Algkool
8	Narva Pähklimäe Gümnaasium
8	Vaida Põhikool
7	Kohtla-Järve Kunstide Kool
7	Peetri Lasteaed-Põhikool
7	Põltsamaa Ühisgümnaasium
7	Tartu Kivilinna Kool
7	Tudulinna Põhikool
7	Ülenurme Gümnaasium
6	Antsla Gümnaasium
6	Haanja Kool
6	Haapsalu Viigi Kool
6	Hummuli Põhikool
6	Pärnu Toimetulekukool
6	Tallinna Kopli Noortemaja
6	Tartu Hiie Kool
6	Vastse-Kuuste Kool
5	Tallinna Pääsküla Gümnaasium
4	Kiili Gümnaasium
4	Kostivere Kool
4	Laupa Põhikool
4	Lüllemäe Põhikool
4	Pärnjõe Põhikool
4	Puurmani Mõisakool
4	Tallinna Sikupilli Keskkool
4	Tallinna Südalinna Kool
4	TLÜ Haapsalu Kolledž
4	Varstu Keskkool
3	Audentese Spordigümnaasium
3	Jõõpre Kool
3	Kuressaare Ametikool
3	Lähte Ühisgümnaasium
3	Narva Kutseõppekeskus
3	Noarootsi Gümnaasium
3	Püha Johannese Kool
3	Siimusti Lasteaed-Algkool
3	Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
3	Tallinna Nõmme Gümnaasium
3	Tartu Jaan Poska Gümnaasium
3	Tartu Kunstikool
2	Eesti Kunstiakadeemia
2	Harmi Põhikool
2	Kiltsi Põhikool
2	Kuremaa Lasteaed-Algkool
2	Kuressaare Gümnaasium
2	Lasila Põhikool
2	Lasteaed Kakuke
2	Miina Härma Gümnaasium
2	Nõva Kool
2	Nurme Kool
2	Räpina Ühisgümnaasium
2	Sillamäe Kutsekool
2	Tallinna 32. Keskkool
2	Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
2	Tallinna Saksa Gümnaasium
2	Tallinna Tehnikagümnaasium
2	Võnnu Keskkool
2	Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
2	Võsu Kool
1	Aravete Keskkool
1	Avinurme Gümnaasium
1	Imavere Põhikool
1	Jõhvi Vene Gümnaasium
1	Kihelkonna Kool
1	Kirivere Kool
1	Kohtla-Järve Lasteaed Tareke
1	Lavassaare Lasteaed-Algkool
1	Mikitamäe Kool
1	Narva Kesklinna Gümnaasium
1	Neeme Kool
1	Paikuse Huvikool
1	Pelgulinna Gümnaasium
1	Pirita Majandusgümnaasium
1	Raikküla Kool
1	Saaremaa Ühisgümnaasium
1	Tallinna Ülikool
1	Tsirguliina Keskkool
1	TTÜ
1	TTÜ Tartu Kolledž
1	Vanalinna Hariduskolleegium
1	Vastseliina Gümnaasium
1	Viljandi Gümnaasium
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4562 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 190, juhendaja oli märkimata 765 pildil. Kui pildi autor oli märkinud juhendajaks iseennast, siis teda juhendajana ei arvestatud.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 91 juhendajat:

-----------------------------------
pilte   juhendaja
-----------------------------------
335	Eha Kask
298	Olga Kravtšenko
273	Kristina Toropova
138	Piret Rusalepp
129	Tiiu Leibur
120	Kaia Kurg
94	Tiina Saago
89	Triinu Pääsik
85	Lemme Sulaoja
84	Evelin Toom
82	Janne Maasing
82	Urmas Välba
81	Valeria Nazarova
80	Taimi Dreier
78	Irina Gritsinenko
73	Aime Peever
73	Tatjana Mihhailova
72	Andres Sarri
72	Marge Gross
70	Kai Ehrlich
61	Aron Lips
59	Rille Jüriado
56	Kaie Mikko
52	Ene Kärg
52	Reeli Rump
52	Signe Sume
51	Katrin Moisa
50	Carmen Põldsalu
50	Mare Kolberg
48	Galina Vikultseva
48	Kaja Pello
48	Koidu Archipov
43	Külli Jäätma
42	Natalja Hramtsova
41	Andrus Kopliste
40	Mare Kütt
38	Gea Kiudorf
37	Kristel Tereping
37	Liia Opmann
36	Krista Leppik
36	Riina Tralla
32	Riina Kortel
31	Heli Õun
30	Merlin Saulep
27	Agnes Kaio
27	Eve Mäeorg
26	Helena Lahi
26	Irina Gomzjakova
23	Margit Aedma
22	Annely Ristikivi
22	Terttu Tammaru
22	Tõnu Soop
21	Hanna Toom
20	Joosep Tosmin
20	Külli Karro
20	Tiiu Toomits
19	Siret Piir
18	Laine Aluoja
18	Merle Lepik
18	Ülle Hint-Märtson
17	Üllar Sillaots
17	Ülle Hanni
16	Aire Arge
16	Külli Suvi
16	Ly Elhi
16	Terje Pahk
15	Merle Varek
14	Anneli Salmistu
14	Tiina Guutmann
14	Väino Tuisk
13	Eve Liis
13	Krista Asafova
13	Pille-Riin Sarv
12	Airi Kruusimäe
12	Ave Külter
12	Kristiina Agu
12	Vlada Teus-Miller
11	Elin Karuoja
11	Kristel Jaska
11	Külliki Kivistik
11	Liina Suurkivi
11	Maarika Trofimov
11	Rita Postov
11	Tiia Salm
10	Jaana Lainemäe
10	Kadi Perillus
10	Kati Lepp
10	Ljudmila Surinova
10	Maie Härmann
10	Maris Palgi
10	Tuuli Järva
-----------------------------------

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 313 pilti, millest 194 puhul on märgitud ka juhendaja.