EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

2014. aasta arvutijoonistuste võistlus: Liigu terviseks!

27.11.2014: Võitjad on selgunud! Palju õnne!

Auhinnad saatis EENet koolide poole teele 02. detsembril 2014.

2014. aasta võistlusel osales 5327 arvutijoonistust 4850 autorilt 178 koolist, juhendajaid oli 190.

Kuni 10 a. | 11-13 a. | 14-18 a. | üle 18 a | Parimad juhendajad | Korraldajad ja toetaja

Kuni 10-aastased joonistajad

Esimene koht
Katherine- Cassidy Kiisa (10 a), Tallinna Südalinna Kool, juhendaja Katre Randmaa
Ööjooks
Teine koht
Margaret Kalm (10 a), Tallinna Pääsküla Gümnaasium
Loodus on spordiväljak
Kolmas koht
Kärolin Kiin (9 a), Konguta Kool, juhendaja Elin Karuoja
Minu lemmikspordiala
Äramärkimist leidnud pildid (kuni 10 a. joonistajatelt)

11-13 aastased joonistajad

Esimene koht
Helena Kink (13 a), Põlva Ühisgümnaasium, juhendaja Tiina Saago
Minu lemmikspordiala
Teine koht
Kirill Lobossok (12 a), Jõhvi Vene Gümnaasium, juhendaja Nataliya Lobosok
Loodus on spordiväljak
Kolmas koht
Elisabet Raig (12 a), Saku Gümnaasium, juhendaja Eha Kask
Minu lemmikspordiala
Äramärkimist leidnud pildid (11-13 aastaste seas)

14-18 aastased joonistajad

Esimene koht
Joosep Sepp (17 a), Tartu Kunstikool
Ööjooks
Teine koht
Liisbet Karjel (14 a), Tallinna 32. Keskkool
Minu lemmikspordiala
Kolmas koht
Mirjam Tapu (17 a)
Ööjooks
Äramärkimist leidnud pildid (14-18 aastaste seas)

Üle 18-aastased joonistajad

Esimene koht
Silvia Sigrid Sillaots (21 a), Tartu Kõrgem Kunstikool
Minu lemmikspordiala
Teine koht
Ruudu Remmelgas (30 a)
Loodus on spordiväljak
Kolmas koht
Mart Varik (23 a), Eesti Kunstiakadeemia
Minu lemmikspordiala
Äramärkimist leidnud pildid (üle 18-aastaste seas)

Parimad juhendajad

Parimaks juhendajaks osutus Tiina Saago Põlva Ühisgümnaasiumist, kelle juhendatud joonistajate piltidest jõudis lõppvõistlusele 27 pilti.
Järgnes Eha Kask Saku Gümnaasiumist, kelle juhendatud pilte osales lõppvõistlusel 22.

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 313 pilti, millest 194 puhul oli märgitud ka juhendaja.

Kõige rohkem oli võistlusele laekunud pilte juhendanud Eha Kask (Saku Gümnaasium, 335 juhendatud tööd), järgnesid Olga Kravtšenko (Tartu Aleksander Puškini Kool, 298 juhendatud tööd) ja Kristina Toropova (Ehte Humanitaargümnaasium, 273 juhendatud tööd).


Täname ja õnnitleme!

Võistluse korraldajad: EENet ja kogu HITSA, Eesti Olümpiakomitee ja Liikumisaasta 2014
Auhindadega toetab ka Sportland.