EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2015

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2015. aasta võistlusel 5691 arvutijoonistust, mis jagunesid 8 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 6198 pilti, neist 436 olid esitatud mitu korda, 6 palusid autorid või juhendajad eemaldada, 65 ei vastanud võistluse tingimustele.

Kõige rohkem esitati pilte viimasel võistluspäeval (477).

teemad 2015

laekumised 2002-2015

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 5087 erinevat autorit.

  • 5640 pildil oli 1 autor, seejuures esitas
    • 5 pilti 11 osalejat,
    • 4 pilti 8 osalejat,
    • 3 pilti 79 osalejat,
    • 2 pilti 395 osalejat,
    • 1 pildi 4526 osalejat.
  • 43 pildil oli 2 autorit (seejuures esitas 2 autorite paari 2 pilti ning 3 autorite paari 3 pilti)
  • 7 pildil oli 3 autorit (kõik triod erinevad) ja
  • 1 pildil oli 4 autorit.

Noorim osaleja oli 5 aastane ning vanim 52 aastane.

Osalenud koolid

Pilte saabus 201 erinevast Eesti koolist; autori kool oli märkimata 104 pildil.

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
376	Ehte Humanitaargümnaasium
348	Saku Gümnaasium
325	Tartu Aleksander Puškini Kool
213	Pärnu Ülejõe Põhikool
182	Narva Keeltelütseum
174	Kadrina Keskkool
120	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
114	Elva Gümnaasium
94	Pärnu Mai Kool
86	Rakvere Gümnaasium
85	Antsla Gümnaasium
83	Rõuge Põhikool
81	Lüganuse Keskkool
79	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
77	Valga Põhikool
76	Aruküla Põhikool
74	Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
70	Tartu Kivilinna Kool
68	Kambja Põhikool
67	Tallinna Kuristiku Gümnaasium
65	Klooga Kool
64	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
62	Valga Priimetsa Kool
61	Järva-Jaani Gümnaasium
60	Parksepa Keskkool
59	Maardu Gümnaasium
59	Maidla Kool
59	Palivere Põhikool
58	C.R.Jakobsoni nim.Torma Põhikool
58	Põlva Ühisgümnaasium
55	Sõmeru Põhikool
54	Aste Põhikool
54	Türi Põhikool
53	Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
53	Tartu Hiie Kool
50	Audentese Erakool
49	Kilingi-Nõmme Gümnaasium
48	Vinni-Pajusti Gümnaasium
47	Tallinna Lilleküla Gümnaasium
46	Paide Ühisgümnaasium
46	Saaremaa Ühisgümnaasium
43	Valjala Põhikool
42	Vasta Kool
41	Laiuse Põhikool
41	Tabasalu Ühisgümnaasium
40	Narva Vanalinna Riigikool
40	Tartu Raatuse Kool
37	Tallinna Humanitaargümnaasium
37	Ülenurme Gümnaasium
37	Voore Põhikool
36	Tarvastu Gümnaasium
35	Valtu Põhikool
35	Viimsi Keskkool
32	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
32	Tartu Kesklinna Kool
31	Kohtla-Nõmme Kool
31	Tallinna Ühisgümnaasium
29	Jõhvi Vene Põhikool
29	Koonga Kool
29	Narva Pähklimäe Gümnaasium
28	Luunja Keskkool
26	Tallinna Läänemere Gümnaasium
24	Keila Kool
24	Tallinna Kesklinna Põhikool
23	Sõmerpalu Põhikool
23	Tallinna Mustjõe Gümnaasium
22	Sadala Põhikool
21	Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
21	Keeni Põhikool
21	Salme Põhikool
20	Haanja Kool
20	Tartu Variku Kool
20	Valguta Lasteaed-Algkool
18	Haabersti Vene Gümnaasium
18	J.V.Veski Nim. Maarja Põhikool
18	Konguta Kool
17	Palupera Põhikool
16	Kuressaare Vanalinna Kool
16	Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
15	Pärnu Vabakool
15	Tabivere Põhikool
15	Tallinna Järveotsa Gümnaasium
15	Tallinna Tondi Põhikool
13	Mustvee Gümnaasium
13	Pärnu Rääma Põhikool
13	Puurmani Mõisakool
13	Vaimastvere Kool
12	Albu Põhikool
12	Lõpe Kool
11	Nõva Kool
11	Pärnumaa Kutsehariduskeskus
11	Peetri Lasteaed-Põhikool
11	Tartu Kunstikool
10	Aakre Lasteaed-Algkool
10	Audentese Spordigümnaasium
10	August Kitzbergi Nimeline Gümnaasium
10	Hargla Kool
9	Kanepi Gümnaasium
9	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
9	Padise Põhikool
9	Riidaja Põhikool
9	Tallinna Reaalkool
9	Varbla Põhikool
8	Melliste Algkool-Lasteaed
8	Tsirguliina Keskkool
7	Haapsalu Põhikool
7	Jõhvi Põhikool
7	Kuressaare Gümnaasium
7	Rõngu Keskkool
7	Virtsu Kool
6	Kärdla Ühisgümnaasium
6	Laeva Põhikool
6	Muuga Põhikool
6	Tallinna Arte Gümnaasium
6	Tallinna Tööstushariduskeskus
6	Tudulinna Põhikool
6	Väätsa Lasteaed
5	Gustav Adolfi Gümnaasium
5	Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
5	Pärnjõe Põhikool
5	Pärnu Toimetulekukool
5	Põltsamaa Ühisgümnaasium
5	Puka Keskkool
5	Sillamäe Kutsekool
5	Tartu Erakool
5	Vara Põhikool
5	Viljandi Kaare Kool
4	Kadrioru Saksa Gümnaasium
4	Kallavere Keskkool
4	Kiili Gümnaasium
4	Merivälja Kool
4	Miina Härma Gümnaasium
4	Oru Kool
4	Saverna Põhikool
4	Tallinna Lasnamäe Põhikool
4	Tallinna Õismäe Vene Lütseum
4	Varbola Lasteaed-Algkool
3	Aravete Keskkool
3	Ilmatsalu Põhikool
3	Laupa Põhikool
3	Pärnu Raeküla Kool
3	Pärnu Ühisgümnaasium
3	Pelgulinna Gümnaasium
3	Siimusti Lasteaed-Algkool
3	Sonda Kool
3	Suure-Jaani Kool
3	Tallinna Pääsküla Gümnaasium
3	Tartu Kõrgem Kunstikool
3	Vaida Põhikool
3	Viljandi Kesklinna Kool
2	Alavere Põhikool
2	Ardu Kool
2	Are Kool
2	Käru Põhikool
2	Kirivere Kool
2	Laagri Kool
2	Nõo Põhikool
2	Paikuse Huvikool
2	Sindi Gümnaasium
2	Talinna Tondi Põhikool
2	Tallinna Pae Gümnaasium
2	Tartu Tamme Kool
2	Tootsi Lasteaed-Põhikool
2	Tõstamaa Keskkool
2	Värska Gümnaasium
1	Ahtme Kool
1	Arte Gümnaasium
1	Harku Lasteaed
1	Hugo Treffneri Gümnaasium
1	Jõgeva Põhikool
1	Jõhvi Gümnaasium
1	Karjamaa Põhikool
1	Kose Gümnaasium
1	Kuressaare Ametikool
1	Lasnamäe Vene Gümnaasium
1	Lauka Põhikool
1	Loo Keskkool
1	Mammaste Lasteaed Ja Kool
1	Narva Kesklinna Gümnaasium
1	Narva Kutseõppekeskus
1	Noarootsi Gümnaasium
1	Nurme Kool
1	Paistu Kool
1	Pärnu Kutsehariduskeskus
1	Pärnu Lasteaed Kelluke
1	Pirita Majandusgümnaasium
1	Püha Johannese Kool
1	Rakvere Vanalinna Kool
1	Rocca Al Mare Kool
1	Saverna Lasteaed "Sipsik"
1	Tallinna 32. Keskkool
1	Tallinna Laagna Gümnaasium
1	Tallinna Südalinna Kool
1	Tallinna Tõnismäe Reaalkool
1	Tallinna Ülikool
1	Tartu Mart Reiniku Kool
1	Tornimäe Põhikool
1	Uulu Põhikool
1	Viljandi Gümnaasium
1	Viljandi Jakobsoni Kool
1	Võru Kesklinna Kool
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4911 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 199, juhendaja oli märkimata 780 pildil. Kui pildi autor oli märkinud juhendajaks iseennast, siis teda juhendajana ei arvestatud.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 98 juhendajat:

-----------------------------------
pilte   juhendaja
-----------------------------------
343	Eha Kask
313	Olga Kravtšenko
296	Kristina Toropova
190	Taimi Dreier
136	Valeria Nazarova
118	Kaia Kurg
115	Piret Rusalepp
109	Evelin Toom
85	Tiiu Vendel
80	Mare Kütt
77	Lemme Sulaoja
76	Aron Lips
74	Irina Gritsinenko
65	Tiiu Toomits
63	Dmitri Mištšenko
61	Piret Viil
59	Julia Nikiforova
59	Kai Ehrlich
59	Kristel Tereping
58	Tiina Saago
57	Galina Vikultseva
57	Riina Kortel
56	Urmas Välba
55	Ene Kärg
54	Andres Sarri
53	Mari Tõnisson
53	Signe Sume
51	Signe Lensment
49	Irena Sink
48	Agnes Kaio
47	Riho Rosin
46	Andrus Kopliste
46	Heli Õun
46	Katrin Moisa
43	Siiri Saar
42	Eve Kubi
41	Külli Jäätma
40	Jane Kukk
40	Natalja Hramtsova
40	Tiina Kübarsepp
39	Lea Netz
38	Tatjana Mihhailova
37	Annika Muuga
36	Haja Ojarand
36	Kaie Mikko
35	Koidu Archipov
35	Marjo Toomik
30	Eve Liis
29	Kaja Pello
29	Margit Ojaots
29	Rille Jüriado
29	Svetlana Jefimova
28	Margo Müller
26	Deniss Põlkin
26	Krista Leppik
24	Annely Ristikivi
24	Jekaterina Voronova
24	Külli Karro
23	Imbi Kromanov
23	Vlada Teus-Miller
22	Irina Vesi
20	Ly Elhi
20	Martiina Viil
20	Üllar Sillaots
20	Ülle Hanni
19	Kairi Voode
18	Aljona Leokina
17	Eve Uustal
17	Margit Aedma
17	Omar Saksing
17	Relika Kalbus
16	Külli Anijago
16	Lende Saluvee
16	Marko Kaju
15	Annika Kevvai
15	Julia Ratšinskaja
15	Kati Lepp
15	Katrina Tammistu
15	Mihhail Soo
15	Ulla Meresma
15	Ulrika Palts
14	Eve Popp
14	Tiina Liebert
14	Triin Tiisler
14	Triinu Grossmann
13	Anželina Latõševa
13	Eveli Leego
13	Külli Suvi
13	Liina Suurkivi
13	Rita Postov
12	Kristi Leibur
12	Merike Pikkmets
11	Elin Karuoja
11	Kristina Pärn
11	Laine Aluoja
10	Liina Laaser
10	Merle Lepik
10	Pille-Riin Sarv
-----------------------------------

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 511 pilti, millest 383 puhul on märgitud ka juhendaja.