EENeti joonistusvõistlused:
2016 | 2015 | 2014
2013 | 2012 | 2011 | 2010
2009 | 2008 | 2007 | 2006
2005 | 2004 | 2003 | 2002
Graafikaprogrammid
Muud: 2009 video
2009 plakat 2008 foto

Kontakt: EENet
Raekoja plats 14 Tartu 51004
Tel: 730 2110
eenet@eenet.ee
www.eenet.ee

Piltide laekumine 2016

Piltide arv     Erinevad osalejad     Koolid     Juhendajad

Piltide laekumine senistel arvutijoonistuste võistlustel

Kokku võistles 2016. aasta võistlusel 5396 arvutijoonistust, mis jagunesid 8 teema vahel.
Läbi tuli vaadata 6045 pilti, neist 549 olid esitatud mitu korda, 2 palusid autorid või juhendajad eemaldada, 98 ei vastanud võistluse tingimustele.

Kõige rohkem esitati pilte viimasel võistluspäeval (392).

teemad 2016

laekumised 2002-2016

Erinevad osalejad

Võistelnud piltidel oli kokku 4695 erinevat autorit.

  • 5372 pildil oli 1 autor, seejuures esitas
    • 5 pilti 23 osalejat,
    • 4 pilti 14 osalejat,
    • 3 pilti 89 osalejat,
    • 2 pilti 399 osalejat,
    • 1 pildi 4136 osalejat.
  • 24 pildil oli 2 autorit (seejuures esitas 1 autorite paar 2 pilti ja ülejäänud 1 pildi)

Noorim osaleja oli 4 aastane ning vanim 44 aastane.

Osalenud koolid

Pilte saabus 199 erinevast Eesti koolist; autori kool oli märkimata 39 pildil.

-----------------------------------
pilte   kool
-----------------------------------
276	Tartu Aleksander Puškini Kool
197	Narva Keeltelütseum
173	Kadrina Keskkool
141	Lüganuse Keskkool
121	Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
120	Elva Gümnaasium
112	Pärnu Ülejõe Põhikool
97	Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
91	Merivälja Kool
88	Narva Pähklimäe Gümnaasium
88	Pärnu Mai Kool
86	Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
85	Aruküla Põhikool
83	Antsla Gümnaasium
79	Põlva Kool
79	Valga Priimetsa Kool
75	Valga Põhikool
73	Vinni-Pajusti Gümnaasium
72	Pärnu-Jaagupi Põhikool
70	Pärnu Ühisgümnaasium
67	Tarvastu Gümnaasium
64	Koigi Kool
64	Tabasalu Ühisgümnaasium
63	Järva-Jaani Gümnaasium
63	Rakvere Gümnaasium
62	Vasta Kool
59	Sõmeru Põhikool
59	Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
57	Kohtla-Järve Tammiku Põhikool
56	August Kitzbergi nimeline Gümnaasium
53	Tartu Kesklinna Kool
52	Haabersti Vene Gümnaasium
52	Tartu Hiie Kool
50	Maidla Kool
49	Kohtla-Järve Kesklinna Põhikool
49	Konguta Kool
49	Pelgulinna Gümnaasium
49	Vääna-Jõesuu Kool
48	Palivere Põhikool
44	Sillamäe Eesti Põhikool
43	Kohtla-Nõmme Kool
43	Valjala Põhikool
41	Narva Vanalinna Riigikool
41	Tallinna Kuristiku Gümnaasium
41	Viimsi Keskkool
39	Lasnamäe Noortekeskus
39	Tallinna Ühisgümnaasium
39	Tartu Variku Kool
38	Kambja Põhikool
38	Laiuse Jaan Poska Põhikool
37	Are Kool
37	Kolga Kool
37	Rapla Ühisgümnaasium
36	Keeni Põhikool
36	Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium
35	C. R. Jakobsoni nim Torma Põhikool
35	Parksepa Keskkool
33	Viljandi Kesklinna Kool
32	Maardu Gümnaasium
32	Paide Ühisgümnaasium
31	Iisaku Gümnaasium
31	Paistu Kool
31	Puurmani Mõisakool
31	Valtu Põhikool
29	Tartu Kivilinna Kool
29	Vastseliina Gümnaasium
28	Puhja Gümnaasium
27	Lasnamäe Põhikool
27	Vara Põhikool
26	Aste Põhikool
26	Peetri Lasteaed-Põhikool
25	Narva Kreenholmi Gümnaasium
25	Salme Põhikool
25	Türi Põhikool
24	Pärnu Lasteaed Mai
22	Pärnu Rääma Põhikool
21	Valguta Lasteaed-Algkool
20	Audentese Erakool
20	J.V.Veski nimeline Maarja Põhikool
19	Albu Põhikool
19	Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
19	Luunja Keskkool
19	Paikuse Põhikool
19	Tallinna Tõnismäe Reaalkool
18	Tabivere Põhikool
18	Tallinna Mustjõe Gümnaasium
17	Kahtla Lasteaed-Põhikool
17	Sõmerpalu Põhikool
16	Gustav Adolfi Gümnaasium
16	Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
16	Mustvee Kool
16	Muuga-Laekvere Kool
16	Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
15	Jõhvi Vene Põhikool
15	Kärla Põhikool
15	Risti Põhikool, Harjumaa
15	Tallinna Tondi Põhikool
15	Tartu Raatuse Kool
14	Kiili Gümnaasium
14	Tartu Veeriku Kool
14	Voore Põhikool
13	Kuressaare Gümnaasium
13	Tallinna Reaalkool
13	Võru Kreutzwaldi Kool
12	Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus
12	Nõva Kool
12	Tallinna Saksa Gümnaasium
11	Haanja Kool
10	Aakre Lasteaed-Algkool
10	Tartu Emajõe Kool
9	Kuremaa Lasteaed-Algkool
9	Lauka Põhikool
9	Laupa Põhikool
9	Siimusti Lasteaed-Algkool
9	Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium
8	Kõrveküla Põhikool
8	Lõpe Kool
8	Padise Põhikool
8	Pärnumaa Kutsehariduskeskus
8	Rannu Kool
8	Tallinna Arte Gümnaasium
8	Tallinna Kesklinna Põhikool
8	Tori Põhikool
7	Kohtla-Järve Kunstide Kool
7	Lümanda Põhikool
7	Muhu Põhikool
7	Pärnjõe Põhikool
7	Tartu Kunstikool
6	Aegviidu Kool
6	Rõngu Keskkool
6	Sadala Kool
6	Saverna Põhikool
6	Tõstamaa Keskkool
5	Aravete Keskkool
5	Haabneeme Kool
5	Puka Keskkool
5	Rakvere Reaalgümnaasium
5	Tallinna Kristiine Gümnaasium
5	Tallinna Läänemere Gümnaasium
5	Tartu Kutsehariduskeskus
4	Ehte Humanitaargümnaasium
4	Kihnu Kool
4	Kilingi-Nõmme Lasteaed Krõll
4	Osula Põhikool
4	Pirita Majandusgümnaasium
4	Põltsamaa Ühisgümnaasium
4	Surju Põhikool
4	Tallinna 53. Keskkool
3	Harkujärve Põhikool
3	Karjamaa Põhikool
3	Keila Kool
3	Pärnu Lasteaed Trall
3	Pärnu Vanalinna Põhikool
3	Saku Gümnaasium
3	Tallinna Laagna Gümnaasium
3	Tartu Kõrgem Kunstikool
3	Tartu Mart Reiniku Kool
2	Ardu Kool
2	Kauksi Põhikool
2	Kose Gümnaasium
2	Kuressaare Vanalinna Kool
2	Meremäe Kool
2	Nõo Reaalgümnaasium
2	Rakke Kool
2	Saaremaa Ühisgümnaasium
2	Sonda Kool
2	Tallinna 32. Keskkool
2	Tallinna Järveotsa Gümnaasium
2	Tallinna Lasnamäe Gümnaasium
2	Tallinna Ülikool
2	Viluste Põhikool
1	Ahtme Gümnaasium
1	Alavere Põhikool
1	Hugo Treffneri Gümnaasium
1	Kadrioru Saksa Gümnaasium
1	Kohila Gümnaasium
1	Läänemaa Ühisgümnaasium
1	Lasnamäe Gümnaasium
1	Märjamaa Gümnaasium
1	Miina Härma Gümnaasium
1	Narva Kesklinna Gümnaasium
1	Oru Kool
1	Paikuse Huvikool
1	Palupera Põhikool
1	Räpina Ühisgümnaasium
1	Ristiku Põhikool
1	Ruila Põhikool
1	Sillaotsa Kool
1	Sindi Gümnaasium
1	Suuremõisa Lasteaed-Põhikool
1	Tallinna Inglise Kolledž
1	Tallinna Nõmme Gümnaasium
1	Tallinna Südalinna Kool
1	Tartu Annelinna Gümnaasium
1	Tsirguliina Keskkool
1	Türi Ühisgümnaasium
1	Värska Gümnaasium
1	Viljandi Gümnaasium
1	Viljandi Jakobsoni Kool
-----------------------------------

Juhendajad

Juhendaja nimi oli toodud 4585 pildil. Erinevaid juhendajaid oli 221, juhendaja oli märkimata 811 pildil. Kui pildi autor oli märkinud juhendajaks iseennast, siis teda juhendajana ei arvestatud.
10 või enama töö valmimist olid juhendanud 110 juhendajat:

-----------------------------------
pilte   juhendaja
-----------------------------------
274	Olga Kravtšenko
162	Piret Särg
135	Valeria Nazarova
126	Andres Sarri
115	Lemme Sulaoja
110	Evelin Toom
105	Taimi Dreier
98	Natalja Hramtsova
86	Svetlana Jefimova
83	Anni Juhanson
83	Aron Lips
79	Kaia Kurg
70	Aivi Osman
68	Signe Sume
67	Haja Ojarand
65	Tiiu Vendel
64	Lea Netz
58	Mare Kütt
57	Irina Gritsinenko
57	Katrin Moisa
56	Galina Vikultseva
52	Aljona Leokina
52	Mari Tõnisson
49	Urmas Välba
48	Kristel Tereping
46	Annely Ristikivi
44	Tiina Kupits
43	Margo Müller
43	Olga Šumailova
43	Petri Asperk
41	Mariina Kirspuu
41	Raissa Ajukaj
40	Eve Kubi
40	Siiri Saar
38	Agnes Kaio
38	Hanna Toom
38	Tatjana Mihhailova
38	Üllar Sillaots
37	Kirsika Teekel
36	Kadri Laup
36	Krista Leppik
35	Ene Kärg
35	Kai Ehrlich
35	Liivia Rebane
34	Tiina Saago
33	Karmen Luik
32	Andrus Kopliste
32	Julia Nikiforova
32	Marge Laisaar
32	Rille Jüriado
31	Koidu Archipov
31	Kristina Toropova
31	Külli Suvi
29	Tiim Salumägi
28	Kaia Metsaalt
28	Külli Anijago
28	Riin Saadjärv
27	Maris Palgi
26	Katre Liivanurm
24	Lende Saluvee
23	Etta Sakkis
23	Merle Mänd
23	Tiina Liebert
22	Eve Popp
21	Heli Õun
21	Katrin Tensing
21	Leelo Lusik
21	Martiina Viil
21	Riina Kortel
20	Karin Valksaare
19	Ljubov Organ
19	Maarja Liiv
17	Jekaterina Voronova
17	Kristiina Lindmets
16	Elin Kiin
16	Jaana Hamer
16	Jelena Reisi
16	Külli Karro
16	Marika Roosileht
16	Vlada Teus-Miller
15	Eve Liis
15	Jane Kukk
15	Liina Kallas
15	Marge Gross
15	Margit Aedma
15	Ülle Hint-Märtson
14	Iivi Raud
14	Kaie Mikko
14	Kalmer Märtson
14	Merle Lepik
14	Rita Postov
14	Tiina Lillemets
13	Angelina Štšerbakova
13	Hanna Osypenko
13	Jelena Danilova
13	Maidu Varik
13	Maie Ervin
13	Marge Terras
12	Mihhail Soo
12	Triin Tiisler
11	Aive Annuste
11	Evely Kutsar
11	Kristel Arro
11	Kristiina Tõnson
11	Liia Toomas
11	Sirle Soots
10	Eve Mäeorg
10	Marina Koprova
10	Nadežda Ušanova
10	Toomas Kits
-----------------------------------

Lõppvõistlusel võistlesid omavahel 466 pilti, millest 338 puhul on märgitud ka juhendaja. Erinevaid juhendajaid, kelle õpilaste pildid lõppvõistlusele jõudsid, oli 118.